Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2014 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




TourismGuide.ro
Va rugam sa asteptati. Cautare in curs
Oras:
Data sosirii:
Data plecarii:
Tipul de camera:
Nr. Camere:
litoralul pentru toti o saptamana la mare tratemente la-munte
 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire1 Sep. 2014 29 Aug. 2014 28 Aug. 2014
EUREuro4.3989-0.01374.4126+0.01184.4008+0.0067
USDDolarul SUA3.3485-0.00053.3490+0.01613.3329+0.0005
XAUGramul de aur138.5065+0.0676138.4389+0.4113138.0276+0.2913
AUDDolarul australian3.1289-0.00023.1291+0.00563.1235+0.0124
CADDolarul canadian3.0814-0.00433.0857+0.01463.0711+0.0122
CHFFrancul elvetian3.6451-0.01323.6583+0.00973.6486+0.0094
CZKCoroana ceha0.1586-0.00020.1588+0.00020.1586+0.0003
DKKCoroana daneza0.5904-0.00170.5921+0.00160.5905+0.0010
EGPLira egipteana0.4683-0.00010.4684+0.00230.46610
GBPLira sterlina5.5658+0.00915.5567+0.02565.5311+0.0071
100HUF100 Forinti maghiari1.3968-0.00171.3985-0.00391.4024-0.0021
100JPY100 Yeni japonezi3.2118-0.01143.2232+0.01063.2126+0.0064
MDLLeul moldovenesc0.2384-0.00140.2398+0.00040.2394-0.0006
NOKCoroana norvegiana0.5414-0.00010.5415+0.00160.5399-0.0003
PLNZlotul polonez1.0447-0.00041.0451-0.00041.0455-0.0033
SEKCoroana suedeza0.4781-0.00310.4812+0.00250.4787-0.0014
TRYNoua lira turceasca1.5480-0.00441.5524+0.01081.5416+0.0005
XDRDST5.0771-0.00655.0836+0.01965.0640+0.0049
RUBRubla ruseasca0.0893-0.00140.0907-0.00060.0913-0.0009
BGNLeva bulgareasca2.2491-0.00702.2561+0.00602.2501+0.0035
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3138-0.00190.3157+0.00240.3133+0.0002
BRLRealul brazilian1.4973+0.00221.4951+0.01171.4834+0.0099
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5452+0.00010.5451+0.00250.5426+0.0001
INRRupia indiana0.0554+0.00010.0553+0.00020.05510
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.255700.2557+0.00120.2545-0.0004
NZDDolarul neo-zeelandez2.8072+0.00032.8069+0.00772.7992+0.0103
RSDDinarul sarbesc0.0373-0.00010.0374+0.00010.03730
UAHHryvna ucraineana0.2575+0.01030.2472+0.00130.2459-0.0001
AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9116-0.00020.9118+0.00440.9074+0.0001

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip