Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2016 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close



 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire29 Apr. 2016 28 Apr. 2016 27 Apr. 2016
EUREuro4.4774+0.00534.4721+0.00724.4649-0.0145
USDDolarul SUA3.9348-0.00263.9374-0.01313.9505-0.0195
XAUGramul de aur161.3583+2.1083159.2500+1.0502158.1998+0.5851
AUDDolarul australian3.0047+0.00043.0043-0.00023.0045-0.0677
CADDolarul canadian3.1450+0.01083.1342-0.00343.1376-0.0015
CHFFrancul elvetian4.0843+0.01264.0717+0.01164.0601-0.0137
CZKCoroana ceha0.1655+0.00010.1654+0.00030.1651-0.0006
DKKCoroana daneza0.6015+0.00070.6008+0.00090.5999-0.0021
EGPLira egipteana0.4431-0.00030.4434-0.00150.4449-0.0022
GBPLira sterlina5.7369-0.00545.7423-0.01965.7619-0.0169
100HUF100 Forinti maghiari1.4364-0.00371.4401+0.01011.4300-0.0031
100JPY100 Yeni japonezi3.6741+0.03453.6396+0.09173.5479-0.0335
MDLLeul moldovenesc0.1995-0.00020.1997-0.00030.2000-0.0013
NOKCoroana norvegiana0.4855+0.00070.4848-0.00020.48500
PLNZlotul polonez1.0163-0.00321.0195+0.00231.0172-0.0014
SEKCoroana suedeza0.4883-0.00030.4886+0.00170.4869-0.0024
TRYNoua lira turceasca1.4036+0.00671.3969-0.00361.4005-0.0002
XDRDST5.5723+0.00395.5684+0.00345.5650-0.0249
RUBRubla ruseasca0.0611+0.00040.0607+0.00010.0606+0.0008
BGNLeva bulgareasca2.2893+0.00272.2866+0.00382.2828-0.0075
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.2776+0.00450.2731-0.00120.2743+0.0002
BRLRealul brazilian1.1287+0.01141.1173-0.00361.1209+0.0040
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6065-0.00130.6078-0.00050.6083-0.0030
INRRupia indiana0.059200.0592-0.00030.0595-0.0002
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2293+0.00250.2268-0.00060.2274+0.0010
NZDDolarul neo-zeelandez2.7502+0.00892.7413+0.03882.7025-0.0314
RSDDinarul sarbesc0.0366+0.00010.0365+0.00010.0364-0.0001
UAHHryvna ucraineana0.1564-0.00010.1565+0.00040.1561-0.0007
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0713-0.00071.0720-0.00361.0756-0.0053

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip