Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2014 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire24 Oct. 2014 23 Oct. 2014 22 Oct. 2014
EUREuro4.4209-0.00274.4236+0.00704.4166-0.0004
USDDolarul SUA3.4967+0.00383.4929+0.01363.4793+0.0223
XAUGramul de aur138.3992-0.9691139.3683-0.0841139.4524+0.4465
AUDDolarul australian3.069003.0690+0.01123.0578+0.0133
CADDolarul canadian3.1159+0.00773.1082+0.01213.0961+0.0244
CHFFrancul elvetian3.6645-0.00093.6654+0.00433.6611+0.0015
CZKCoroana ceha0.159500.1595-0.00040.1599-0.0002
DKKCoroana daneza0.5938-0.00030.5941+0.00100.59310
EGPLira egipteana0.4890+0.00050.4885+0.00190.4866+0.0031
GBPLira sterlina5.6049+0.01325.5917+0.00955.5822-0.0019
100HUF100 Forinti maghiari1.4325-0.00561.4381-0.00331.4414+0.0018
100JPY100 Yeni japonezi3.2326-0.01593.2485-0.00533.2538+0.0152
MDLLeul moldovenesc0.2387-0.00070.2394+0.00140.2380+0.0005
NOKCoroana norvegiana0.5314+0.00160.5298+0.00320.5266-0.0001
PLNZlotul polonez1.0464+0.00051.0459+0.00011.0458-0.0003
SEKCoroana suedeza0.4815+0.00060.4809+0.00220.4787-0.0013
TRYNoua lira turceasca1.5622+0.00421.5580+0.00951.5485+0.0058
XDRDST5.1912+0.00125.1900+0.01225.1778+0.0161
RUBRubla ruseasca0.0834-0.00050.0839-0.00100.0849+0.0006
BGNLeva bulgareasca2.2603-0.00142.2617+0.00362.2581-0.0003
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3187-0.00010.3188+0.00350.3153+0.0003
BRLRealul brazilian1.3990-0.00501.4040+0.00161.4024+0.0001
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5716+0.00080.5708+0.00210.5687+0.0039
INRRupia indiana0.0572+0.00010.0571+0.00030.0568+0.0004
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2579-0.00020.2581+0.00120.2569+0.0012
NZDDolarul neo-zeelandez2.7399-0.00182.7417-0.03322.7749+0.0144
RSDDinarul sarbesc0.037000.037000.0370+0.0001
UAHHryvna ucraineana0.2695+0.00010.2694+0.00120.2682+0.0025
AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9520+0.00100.9510+0.00380.9472+0.0060

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip