Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2015 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire4 Mar. 2015 3 Mar. 2015 2 Mar. 2015
EUREuro4.4542-0.00094.4551+0.01274.4424+0.0043
USDDolarul SUA4.0041+0.01493.9892+0.02933.9599+0.0084
XAUGramul de aur155.0442+0.1794154.8648-0.0920154.9568+1.7679
AUDDolarul australian3.1361+0.02223.1139+0.03083.0831-0.0084
CADDolarul canadian3.1987+0.01423.1845+0.01363.1709+0.0054
CHFFrancul elvetian4.1595+0.00944.1501+0.00884.1413-0.0251
CZKCoroana ceha0.162200.1622+0.00080.1614-0.0001
DKKCoroana daneza0.5972-0.00060.5978+0.00260.5952+0.0005
EGPLira egipteana0.5251+0.00230.5228+0.00380.5190+0.0011
GBPLira sterlina6.1412+0.01066.1306+0.02636.1043+0.0168
100HUF100 Forinti maghiari1.4513-0.00941.4607-0.00361.4643+0.0014
100JPY100 Yeni japonezi3.3475+0.01873.3288+0.02383.3050-0.0049
MDLLeul moldovenesc0.2152-0.00150.2167+0.00160.2151+0.0069
NOKCoroana norvegiana0.5169-0.00090.5178+0.00170.5161-0.0010
PLNZlotul polonez1.0677-0.00361.0713+0.00231.0690+0.0006
SEKCoroana suedeza0.4824+0.00280.4796+0.00520.4744+0.0004
TRYNoua lira turceasca1.5727-0.00661.5793+0.00171.5776+0.0067
XDRDST5.6136+0.01295.6007+0.03065.5701+0.0086
RUBRubla ruseasca0.0647+0.00060.0641+0.00030.0638-0.0007
BGNLeva bulgareasca2.2774-0.00052.2779+0.00652.2714+0.0023
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3394+0.00120.3382+0.00010.3381-0.0034
BRLRealul brazilian1.3660-0.01121.3772-0.01741.3946+0.0360
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6386+0.00280.6358+0.00450.6313+0.0010
INRRupia indiana0.064400.0644+0.00050.0639-0.0001
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2661+0.00080.2653+0.00060.2647+0.0016
NZDDolarul neo-zeelandez3.0370+0.03143.0056+0.02482.9808-0.0065
RSDDinarul sarbesc0.036900.036900.03690
UAHHryvna ucraineana0.1780+0.01350.1645+0.01360.1509+0.0336
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0902+0.00411.0861+0.00801.0781+0.0023

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip