Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2017 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close



 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire23 Ian. 2017 20 Ian. 2017 19 Ian. 2017
EUREuro4.4973+0.00184.4955+0.00284.4927-0.0053
USDDolarul SUA4.1880-0.03994.2279+0.01184.2161+0.0063
XAUGramul de aur163.4231+0.3371163.0860+0.0727163.0133-1.0303
AUDDolarul australian3.1658-0.01343.1792-0.00503.1842+0.0053
CADDolarul canadian3.1545-0.00933.1638-0.01043.1742-0.0435
CHFFrancul elvetian4.1947+0.00294.1918+0.00224.1896-0.0086
CZKCoroana ceha0.1664+0.00010.1663+0.00010.1662-0.0003
DKKCoroana daneza0.6047+0.00010.6046+0.00040.6042-0.0007
EGPLira egipteana0.2240+0.00030.2237+0.00040.2233+0.0003
GBPLira sterlina5.2215+0.02565.1959-0.00105.1969+0.0167
100HUF100 Forinti maghiari1.4525-0.00401.4565-0.00081.4573-0.0025
100JPY100 Yeni japonezi3.6901+0.02173.6684-0.00743.6758-0.0365
MDLLeul moldovenesc0.2097+0.00040.2093+0.00070.2086+0.0002
NOKCoroana norvegiana0.4994-0.00070.5001+0.00210.4980+0.0004
PLNZlotul polonez1.0282-0.00111.0293+0.00301.0263-0.0013
SEKCoroana suedeza0.4734+0.00030.4731+0.00170.4714-0.0007
TRYNoua lira turceasca1.1108+0.00491.1059-0.00371.1096-0.0026
XDRDST5.6881-0.02175.7098+0.00775.7021-0.0029
RUBRubla ruseasca0.0705-0.00020.0707+0.00040.0703-0.0008
BGNLeva bulgareasca2.2995+0.00102.2985+0.00142.2971-0.0027
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3102-0.00110.3113+0.00120.3101+0.0003
BRLRealul brazilian1.3216-0.00111.3227+0.01801.3047-0.0062
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6110-0.00370.6147+0.00070.6140-0.0016
INRRupia indiana0.0615-0.00050.0620+0.00020.0618-0.0001
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.1960+0.00330.1927+0.00120.1915-0.0028
NZDDolarul neo-zeelandez3.0107-0.00833.0190-0.00733.0263-0.0062
RSDDinarul sarbesc0.0363+0.00010.036200.0362-0.0001
UAHHryvna ucraineana0.1533-0.00080.1541+0.00040.1537+0.0006
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1402-0.01091.1511+0.00321.1479+0.0017

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
Eurotrip