Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2014 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire31 Oct. 2014 30 Oct. 2014 29 Oct. 2014
EUREuro4.4139-0.00584.4197-0.00294.4226+0.0026
USDDolarul SUA3.5098+0.00043.5094+0.03733.4721-0.0105
XAUGramul de aur132.4656-3.6750136.1406-0.8829137.0235-0.4761
AUDDolarul australian3.0957+0.01133.0844+0.00203.0824+0.0053
CADDolarul canadian3.1336-0.00033.1339+0.02253.1114+0.0070
CHFFrancul elvetian3.6583-0.00743.6657-0.00193.6676+0.0034
CZKCoroana ceha0.1590-0.00040.1594+0.00030.1591-0.0001
DKKCoroana daneza0.5928-0.00090.5937-0.00030.5940+0.0002
EGPLira egipteana0.4909+0.00010.4908+0.00520.4856-0.0015
GBPLira sterlina5.6153+0.00085.6145+0.01845.5961-0.0159
100HUF100 Forinti maghiari1.4373+0.00651.4308-0.00011.4309+0.0016
100JPY100 Yeni japonezi3.1381-0.08093.2190+0.00783.2112-0.0107
MDLLeul moldovenesc0.2376+0.00230.2353-0.00110.2364-0.0009
NOKCoroana norvegiana0.5222+0.00020.5220+0.00020.5218-0.0045
PLNZlotul polonez1.0508+0.00391.0469+0.00021.0467+0.0012
SEKCoroana suedeza0.4766+0.00010.4765+0.00250.4740+0.0015
TRYNoua lira turceasca1.5974+0.01591.5815+0.00431.5772+0.0127
XDRDST5.1865-0.01195.1984+0.02635.1721-0.0089
RUBRubla ruseasca0.0831+0.00010.0830+0.00180.0812-0.0006
BGNLeva bulgareasca2.2568-0.00292.2597-0.00152.2612+0.0013
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3230+0.00250.3205+0.00100.3195+0.0010
BRLRealul brazilian1.4594+0.03351.4259+0.01521.4107+0.0301
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5742+0.00030.5739+0.00570.5682-0.0015
INRRupia indiana0.0572+0.00010.0571+0.00050.0566-0.0002
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2617+0.00150.2602+0.00190.2583+0.0009
NZDDolarul neo-zeelandez2.7571+0.01852.7386-0.01702.7556+0.0055
RSDDinarul sarbesc0.037100.037100.0371+0.0001
UAHHryvna ucraineana0.2721-0.00010.2722+0.00310.2691-0.0008
AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9556+0.00010.9555+0.01020.9453-0.0029

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip