Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2014 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




TourismGuide.ro
Va rugam sa asteptati. Cautare in curs
Oras:
Data sosirii:
Data plecarii:
Tipul de camera:
Nr. Camere:
litoralul pentru toti o saptamana la mare tratemente la-munte
 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire29 Aug. 2014 28 Aug. 2014 27 Aug. 2014
EUREuro4.4126+0.01184.4008+0.00674.3941-0.0023
USDDolarul SUA3.3490+0.01613.3329+0.00053.3324+0.0026
XAUGramul de aur138.4389+0.4113138.0276+0.2913137.7363-0.0449
AUDDolarul australian3.1291+0.00563.1235+0.01243.1111+0.0121
CADDolarul canadian3.0857+0.01463.0711+0.01223.0589+0.0243
CHFFrancul elvetian3.6583+0.00973.6486+0.00943.6392-0.0005
CZKCoroana ceha0.1588+0.00020.1586+0.00030.1583+0.0004
DKKCoroana daneza0.5921+0.00160.5905+0.00100.5895-0.0002
EGPLira egipteana0.4684+0.00230.466100.4661+0.0004
GBPLira sterlina5.5567+0.02565.5311+0.00715.5240+0.0026
100HUF100 Forinti maghiari1.3985-0.00391.4024-0.00211.4045+0.0011
100JPY100 Yeni japonezi3.2232+0.01063.2126+0.00643.2062-0.0006
MDLLeul moldovenesc0.2398+0.00040.2394-0.00060.2400-0.0001
NOKCoroana norvegiana0.5415+0.00160.5399-0.00030.54020
PLNZlotul polonez1.0451-0.00041.0455-0.00331.0488-0.0027
SEKCoroana suedeza0.4812+0.00250.4787-0.00140.4801+0.0001
TRYNoua lira turceasca1.5524+0.01081.5416+0.00051.5411+0.0039
XDRDST5.0836+0.01965.0640+0.00495.0591+0.0009
RUBRubla ruseasca0.0907-0.00060.0913-0.00090.0922+0.0001
BGNLeva bulgareasca2.2561+0.00602.2501+0.00352.2466-0.0012
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3157+0.00240.3133+0.00020.3131+0.0011
BRLRealul brazilian1.4951+0.01171.4834+0.00991.4735+0.0169
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5451+0.00250.5426+0.00010.5425+0.0013
INRRupia indiana0.0553+0.00020.055100.0551+0.0001
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2557+0.00120.2545-0.00040.2549+0.0015
NZDDolarul neo-zeelandez2.8069+0.00772.7992+0.01032.7889+0.0137
RSDDinarul sarbesc0.0374+0.00010.037300.0373-0.0001
UAHHryvna ucraineana0.2472+0.00130.2459-0.00010.2460+0.0002
AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9118+0.00440.9074+0.00010.9073+0.0007

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip