Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2014 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




TourismGuide.ro
Va rugam sa asteptati. Cautare in curs
Oras:
Data sosirii:
Data plecarii:
Tipul de camera:
Nr. Camere:
litoralul pentru toti o saptamana la mare tratemente la-munte
 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire24 Apr. 2014 23 Apr. 2014 22 Apr. 2014
EUREuro4.4625-0.00734.4698+0.00384.4660+0.0053
USDDolarul SUA3.2273-0.00193.2292-0.00643.2356+0.0075
XAUGramul de aur133.2179-0.0540133.2719-1.0077134.2796-0.1685
AUDDolarul australian2.9944-0.00332.9977-0.03053.0282+0.0165
CADDolarul canadian2.9272+0.00102.9262-0.01042.9366+0.0041
CHFFrancul elvetian3.6572-0.00603.6632+0.00483.6584+0.0006
CZKCoroana ceha0.1625-0.00020.1627+0.00010.1626+0.0001
DKKCoroana daneza0.5977-0.00100.5987+0.00060.5981+0.0007
EGPLira egipteana0.4613-0.00020.4615-0.00140.4629+0.0012
GBPLira sterlina5.4183-0.00725.4255-0.01825.4437+0.0289
100HUF100 Forinti maghiari1.4475-0.00541.4529+0.00071.4522-0.0007
100JPY100 Yeni japonezi3.1532-0.00393.1571+0.00063.1565+0.0052
MDLLeul moldovenesc0.2401-0.00100.241100.2411+0.0009
NOKCoroana norvegiana0.5390-0.00120.540200.5402+0.0008
PLNZlotul polonez1.0648-0.00171.0665+0.00061.0659-0.0006
SEKCoroana suedeza0.4917-0.00060.4923+0.00120.4911+0.0018
TRYNoua lira turceasca1.5061+0.00211.5040-0.00841.5124-0.0033
XDRDST5.0006-0.00565.0062-0.00465.0108+0.0109
RUBRubla ruseasca0.0904-0.00010.0905-0.00010.0906-0.0002
BGNLeva bulgareasca2.2817-0.00372.2854+0.00192.2835+0.0027
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3056+0.00050.3051-0.00160.3067-0.0011
BRLRealul brazilian1.4500+0.00841.4416-0.00491.4465+0.0040
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5165-0.00110.5176-0.00120.5188+0.0002
INRRupia indiana0.0528-0.00010.0529-0.00030.0532-0.0004
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2468-0.00040.2472-0.00050.2477+0.0004
NZDDolarul neo-zeelandez2.7700-0.00392.7739-0.00422.7781+0.0064
RSDDinarul sarbesc0.0386-0.00010.038700.0387+0.0001
UAHHryvna ucraineana0.2783-0.00010.2784-0.00170.2801-0.0068
AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.8786-0.00050.8791-0.00180.8809+0.0020

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.