Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2015 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire30 Ian. 2015 29 Ian. 2015 28 Ian. 2015
EUREuro4.4424-0.00274.4451-0.01344.4585-0.0124
USDDolarul SUA3.9157-0.01783.9335+0.00773.9258-0.0386
XAUGramul de aur159.2492-2.1514161.4006-0.8543162.2549-0.6000
AUDDolarul australian3.0320-0.03753.0695-0.05113.1206-0.0293
CADDolarul canadian3.0935-0.04403.1375-0.01663.1541-0.0229
CHFFrancul elvetian4.2438-0.03104.2748-0.08844.3632-0.0637
CZKCoroana ceha0.1596-0.00020.1598-0.00030.1601-0.0008
DKKCoroana daneza0.5968-0.00030.5971-0.00180.5989-0.0014
EGPLira egipteana0.5159-0.00230.5182-0.00730.5255-0.0074
GBPLira sterlina5.9039-0.05275.9566-0.01315.9697-0.0054
100HUF100 Forinti maghiari1.4246+0.00171.4229-0.00781.4307-0.0007
100JPY100 Yeni japonezi3.3303-0.00693.3372+0.00153.3357-0.0208
MDLLeul moldovenesc0.2200+0.00070.2193-0.00260.2219-0.0024
NOKCoroana norvegiana0.5020-0.00310.5051-0.00280.5079-0.0009
PLNZlotul polonez1.0549+0.00591.0490-0.00421.0532-0.0055
SEKCoroana suedeza0.4738-0.00310.4769-0.00360.4805+0.0011
TRYNoua lira turceasca1.6151-0.02131.6364-0.02601.6624-0.0155
XDRDST5.5220-0.01935.5413-0.00195.5432-0.0339
RUBRubla ruseasca0.0555-0.00140.0569-0.00150.0584-0.0001
BGNLeva bulgareasca2.2713-0.00142.2727-0.00692.2796-0.0063
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3368-0.00230.3391-0.00110.3402-0.0025
BRLRealul brazilian1.5039-0.02281.5267+0.00071.5260-0.0085
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6265-0.00320.6297+0.00140.6283-0.0067
INRRupia indiana0.0632-0.00050.0637-0.00030.0640-0.0006
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2638-0.00260.2664-0.00180.2682-0.0028
NZDDolarul neo-zeelandez2.8390-0.02542.8644-0.06492.9293-0.0177
RSDDinarul sarbesc0.036000.0360-0.00010.0361-0.0001
UAHHryvna ucraineana0.2511-0.00080.2519+0.00100.2509-0.0027
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0661-0.00481.0709+0.00211.0688-0.0105

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip