Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2014 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




TourismGuide.ro
Va rugam sa asteptati. Cautare in curs
Oras:
Data sosirii:
Data plecarii:
Tipul de camera:
Nr. Camere:
litoralul pentru toti o saptamana la mare tratemente la-munte
 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire1 Aug. 2014 31 Iul. 2014 30 Iul. 2014
EUREuro4.4330+0.01424.4188+0.01634.4025+0.0070
USDDolarul SUA3.3098+0.00823.3016+0.01663.2850+0.0139
XAUGramul de aur136.7028-0.6657137.3685+0.2937137.0748-0.4058
AUDDolarul australian3.0712+0.00243.0688-0.00893.0777+0.0042
CADDolarul canadian3.0253+0.00093.0244+0.00163.0228-0.0039
CHFFrancul elvetian3.6454+0.01413.6313+0.01163.6197+0.0022
CZKCoroana ceha0.1602-0.00030.1605+0.00040.1601+0.0002
DKKCoroana daneza0.5946+0.00200.5926+0.00220.5904+0.0010
EGPLira egipteana0.4629+0.00110.4618+0.00240.4594+0.0019
GBPLira sterlina5.5705-0.00185.5723+0.00805.5643+0.0123
100HUF100 Forinti maghiari1.4088-0.00761.4164+0.00031.4161+0.0005
100JPY100 Yeni japonezi3.2155+0.00473.2108-0.00213.2129+0.0039
MDLLeul moldovenesc0.2377+0.00130.2364+0.00170.2347+0.0006
NOKCoroana norvegiana0.525700.5257+0.00020.5255+0.0002
PLNZlotul polonez1.0578-0.00451.0623+0.00241.0599+0.0014
SEKCoroana suedeza0.4815+0.00250.4790+0.00220.4768-0.0020
TRYNoua lira turceasca1.5392-0.00631.5455-0.00281.5483-0.0052
XDRDST5.0671+0.01195.0552+0.01855.0367+0.0140
RUBRubla ruseasca0.0926-0.00020.0928+0.00060.0922+0.0006
BGNLeva bulgareasca2.2666+0.00732.2593+0.00832.2510+0.0036
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3082-0.00040.3086-0.00110.3097+0.0013
BRLRealul brazilian1.4642-0.00521.4694-0.00351.4729+0.0009
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5356+0.00080.5348+0.00250.5323+0.0030
INRRupia indiana0.0542-0.00040.0546-0.00010.0547+0.0003
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2499-0.00050.2504-0.00090.25130
NZDDolarul neo-zeelandez2.8044+0.00092.8035+0.00852.7950+0.0111
RSDDinarul sarbesc0.0379+0.00010.0378+0.00010.03770
UAHHryvna ucraineana0.2778+0.00090.2769+0.00110.2758+0.0014
AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9011+0.00220.8989+0.00450.8944+0.0038

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip