Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2014 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




TourismGuide.ro
Va rugam sa asteptati. Cautare in curs
Oras:
Data sosirii:
Data plecarii:
Tipul de camera:
Nr. Camere:
litoralul pentru toti o saptamana la mare tratemente la-munte
 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire19 Sep. 2014 18 Sep. 2014 17 Sep. 2014
EUREuro4.4027-0.00714.4098-0.00984.4196+0.0016
USDDolarul SUA3.4182-0.00683.4250+0.01533.4097-0.0021
XAUGramul de aur134.3621-0.2717134.6338-0.9570135.5908-0.3338
AUDDolarul australian3.0600-0.01133.0713-0.02113.0924+0.0182
CADDolarul canadian3.1187+0.00383.1149+0.00383.1111+0.0248
CHFFrancul elvetian3.6481-0.00243.6505+0.00143.6491-0.0053
CZKCoroana ceha0.1597-0.00030.1600-0.00040.1604+0.0001
DKKCoroana daneza0.5913-0.00110.5924-0.00110.59350
EGPLira egipteana0.4781-0.00090.4790+0.00210.4769-0.0003
GBPLira sterlina5.6067+0.01945.5873+0.03025.5571+0.0353
100HUF100 Forinti maghiari1.4151+0.00111.4140+0.00531.4087+0.0032
100JPY100 Yeni japonezi3.1401-0.01283.1529-0.02403.1769-0.0090
MDLLeul moldovenesc0.2378+0.00060.2372-0.00080.2380-0.0008
NOKCoroana norvegiana0.5390+0.00150.5375+0.00460.5329-0.0003
PLNZlotul polonez1.0516-0.00171.0533-0.00191.0552+0.0027
SEKCoroana suedeza0.4806+0.00150.4791+0.00120.4779-0.0005
TRYNoua lira turceasca1.5365-0.00461.5411-0.00381.5449+0.0004
XDRDST5.1206-0.00695.1275+0.00645.1211+0.0021
RUBRubla ruseasca0.0889-0.00020.0891+0.00020.0889+0.0006
BGNLeva bulgareasca2.2510-0.00372.2547-0.00502.2597+0.0008
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3093-0.00270.312000.3120-0.0002
BRLRealul brazilian1.4447-0.00751.4522-0.00701.4592+0.0027
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5566-0.00120.5578+0.00240.5554+0.0003
INRRupia indiana0.056200.0562+0.00030.05590
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2585-0.00060.2591+0.00040.2587+0.0008
NZDDolarul neo-zeelandez2.7816-0.00302.7846-0.00412.7887+0.0068
RSDDinarul sarbesc0.0372+0.00010.0371-0.00010.03720
UAHHryvna ucraineana0.2358-0.00630.2421-0.00540.2475-0.0223
AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9307-0.00180.9325+0.00420.9283-0.0006

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip