Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2014 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire22 Oct. 2014 21 Oct. 2014 20 Oct. 2014
EUREuro4.4166-0.00044.4170-0.00064.4176-0.0033
USDDolarul SUA3.4793+0.02233.4570-0.00373.4607+0.0093
XAUGramul de aur139.4524+0.4465139.0059+0.8617138.1442+0.7158
AUDDolarul australian3.0578+0.01333.0445+0.01043.0341+0.0060
CADDolarul canadian3.0961+0.02443.0717-0.00023.0719+0.0003
CHFFrancul elvetian3.6611+0.00153.6596-0.00223.6618+0.0004
CZKCoroana ceha0.1599-0.00020.1601-0.00030.1604-0.0005
DKKCoroana daneza0.593100.5931-0.00010.5932-0.0005
EGPLira egipteana0.4866+0.00310.4835-0.00050.4840+0.0013
GBPLira sterlina5.5822-0.00195.5841+0.00105.5831+0.0316
100HUF100 Forinti maghiari1.4414+0.00181.4396-0.00261.4422+0.0034
100JPY100 Yeni japonezi3.2538+0.01523.2386+0.00843.2302-0.0102
MDLLeul moldovenesc0.2380+0.00050.2375+0.00170.2358-0.0011
NOKCoroana norvegiana0.5266-0.00010.5267+0.00060.5261-0.0009
PLNZlotul polonez1.0458-0.00031.0461-0.00081.0469+0.0018
SEKCoroana suedeza0.4787-0.00130.480000.4800-0.0032
TRYNoua lira turceasca1.5485+0.00581.5427+0.00241.5403+0.0079
XDRDST5.1778+0.01615.1617-0.00165.1633+0.0071
RUBRubla ruseasca0.0849+0.00060.0843-0.00030.0846+0.0003
BGNLeva bulgareasca2.2581-0.00032.2584-0.00032.2587-0.0016
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3153+0.00030.3150+0.00170.3133+0.0016
BRLRealul brazilian1.4024+0.00011.4023-0.01821.4205+0.0228
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5687+0.00390.5648-0.00030.5651+0.0015
INRRupia indiana0.0568+0.00040.0564-0.00010.0565+0.0004
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2569+0.00120.2557-0.00020.2559+0.0013
NZDDolarul neo-zeelandez2.7749+0.01442.7605+0.00892.7516+0.0104
RSDDinarul sarbesc0.0370+0.00010.036900.0369-0.0001
UAHHryvna ucraineana0.2682+0.00250.2657-0.00280.2685+0.0010
AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9472+0.00600.9412-0.00100.9422+0.0025

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip