Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2014 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




TourismGuide.ro
Va rugam sa asteptati. Cautare in curs
Oras:
Data sosirii:
Data plecarii:
Tipul de camera:
Nr. Camere:
litoralul pentru toti o saptamana la mare tratemente la-munte
 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire18 Apr. 2014 17 Apr. 2014 16 Apr. 2014
EUREuro4.4607-0.00774.4684-0.00784.4762+0.0116
USDDolarul SUA3.2281+0.00483.2233-0.01073.2340-0.0002
XAUGramul de aur134.4481-0.2320134.6801-0.3945135.0746-1.3504
AUDDolarul australian3.0117-0.00603.0177-0.00373.0214-0.0168
CADDolarul canadian2.9325+0.00332.9292-0.00992.9391-0.0031
CHFFrancul elvetian3.6578-0.01163.6694-0.01033.6797+0.0083
CZKCoroana ceha0.1625+0.00020.1623-0.00070.1630+0.0005
DKKCoroana daneza0.5974-0.00110.5985-0.00100.5995+0.0015
EGPLira egipteana0.4617+0.00030.4614-0.00190.4633-0.0001
GBPLira sterlina5.4148-0.01035.4251-0.00655.4316+0.0226
100HUF100 Forinti maghiari1.4529+0.00211.4508-0.00201.4528+0.0009
100JPY100 Yeni japonezi3.1513-0.00703.1583-0.00233.1606-0.0161
MDLLeul moldovenesc0.2402-0.00060.2408-0.00110.2419+0.0014
NOKCoroana norvegiana0.5394-0.00120.5406-0.00230.5429+0.0004
PLNZlotul polonez1.0665+0.00101.0655-0.00261.0681+0.0012
SEKCoroana suedeza0.4893-0.00170.4910-0.00120.4922+0.0004
TRYNoua lira turceasca1.5157+0.00331.5124-0.00251.5149-0.0064
XDRDST4.9999-0.00205.0019-0.01135.0132+0.0054
RUBRubla ruseasca0.0908+0.00110.0897-0.00020.0899+0.0001
BGNLeva bulgareasca2.2808-0.00392.2847-0.00402.2887+0.0060
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3078+0.00150.3063-0.00090.3072-0.0004
BRLRealul brazilian1.4425+0.00421.4383-0.00771.4460-0.0140
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5186+0.00030.5183-0.00150.51980
INRRupia indiana0.0536+0.00020.0534-0.00020.0536-0.0001
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2473+0.00070.2466-0.00090.2475-0.0005
NZDDolarul neo-zeelandez2.7717-0.00882.7805+0.00082.7797-0.0194
RSDDinarul sarbesc0.0386-0.00010.0387-0.00010.0388+0.0001
UAHHryvna ucraineana0.2869+0.00020.2867+0.00800.2787+0.0105
AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.8789+0.00130.8776-0.00290.88050

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.