Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2016 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close



 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire12 Feb. 2016 11 Feb. 2016 10 Feb. 2016
EUREuro4.4744-0.00824.4826-0.00264.4852-0.0055
USDDolarul SUA3.9623-0.00073.9630-0.02403.9870-0.0197
XAUGramul de aur158.1350+2.1573155.9777+4.4887151.4890-1.5574
AUDDolarul australian2.8181+0.02602.7921-0.03882.8309+0.0068
CADDolarul canadian2.8482+0.01032.8379-0.03622.8741-0.0188
CHFFrancul elvetian4.0675-0.01694.0844-0.00664.0910+0.0043
CZKCoroana ceha0.1654-0.00020.1656-0.00030.1659-0.0001
DKKCoroana daneza0.5995-0.00110.6006-0.00040.6010-0.0007
EGPLira egipteana0.5060-0.00010.5061-0.00310.5092-0.0026
GBPLira sterlina5.7678+0.04145.7264-0.05545.7818-0.0190
100HUF100 Forinti maghiari1.4448+0.00491.4399-0.00291.4428+0.0001
100JPY100 Yeni japonezi3.5218-0.02603.5478+0.08373.4641-0.0080
MDLLeul moldovenesc0.1985-0.00130.1998+0.00070.1991-0.0008
NOKCoroana norvegiana0.4625-0.00020.4627-0.00490.4676+0.0006
PLNZlotul polonez1.0141+0.00421.0099-0.00311.0130+0.0036
SEKCoroana suedeza0.4733+0.00190.4714-0.00060.4720-0.0011
TRYNoua lira turceasca1.3530-0.00111.3541-0.00621.3603-0.0004
XDRDST5.5741-0.00265.5767-0.01315.5898-0.0181
RUBRubla ruseasca0.049900.0499-0.00060.0505-0.0008
BGNLeva bulgareasca2.2877-0.00432.2920-0.00132.2933-0.0027
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.2509+0.00210.2488-0.00210.2509+0.0021
BRLRealul brazilian0.9924-0.01751.0099-0.01601.0259-0.0026
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6027-0.00010.6028-0.00370.6065-0.0030
INRRupia indiana0.0581+0.00010.0580-0.00080.0588-0.0002
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2075-0.00110.2086-0.00470.2133-0.0017
NZDDolarul neo-zeelandez2.6435+0.00692.6366-0.01632.6529+0.0027
RSDDinarul sarbesc0.036500.036500.0365-0.0002
UAHHryvna ucraineana0.1543+0.00020.1541+0.00050.1536-0.0005
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0788-0.00021.0790-0.00651.0855-0.0053

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip