Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2016 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close



 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire23 Sep. 2016 22 Sep. 2016 21 Sep. 2016
EUREuro4.4470-0.00334.4503-0.00064.4509-0.0025
USDDolarul SUA3.9652+0.00413.9611-0.03223.9933+0.0121
XAUGramul de aur170.4147+0.6627169.7520+0.1917169.5603+1.2464
AUDDolarul australian3.0256-0.01183.0374+0.00433.0331+0.0279
CADDolarul canadian3.0397+0.00023.0395+0.00473.0348+0.0213
CHFFrancul elvetian4.0875+0.00284.0847-0.00194.0866+0.0127
CZKCoroana ceha0.1645-0.00020.164700.1647-0.0001
DKKCoroana daneza0.5965-0.00040.5969-0.00010.5970-0.0008
EGPLira egipteana0.4465+0.00040.4461-0.00360.4497+0.0014
GBPLira sterlina5.1592-0.01625.1754-0.01185.1872+0.0079
100HUF100 Forinti maghiari1.4544+0.00591.4485+0.00561.4429+0.0009
100JPY100 Yeni japonezi3.9295-0.00603.9355+0.00313.9324+0.0211
MDLLeul moldovenesc0.1999-0.00170.2016+0.00040.2012-0.0005
NOKCoroana norvegiana0.4884+0.00100.4874+0.00530.4821+0.0015
PLNZlotul polonez1.0370-0.00081.0378+0.00261.0352-0.0003
SEKCoroana suedeza0.4645-0.00020.4647+0.00020.4645-0.0009
TRYNoua lira turceasca1.3443+0.00221.3421+0.00181.3403+0.0036
XDRDST5.5463-0.00125.5475-0.02255.5700+0.0105
RUBRubla ruseasca0.0623+0.00030.062000.0620+0.0007
BGNLeva bulgareasca2.2737-0.00172.2754-0.00032.2757-0.0013
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.2915-0.00370.2952+0.00440.2908+0.0046
BRLRealul brazilian1.2319-0.00101.2329+0.00741.2255+0.0084
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5945+0.00060.5939-0.00460.5985+0.0016
INRRupia indiana0.0595+0.00010.0594-0.00020.0596+0.0002
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2016-0.00020.2018-0.00050.2023-0.0004
NZDDolarul neo-zeelandez2.8777-0.02902.9067-0.02072.9274+0.0047
RSDDinarul sarbesc0.036100.036100.03610
UAHHryvna ucraineana0.1528-0.00020.1530-0.00060.1536+0.0050
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0795+0.00111.0784-0.00881.0872+0.0033

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip