Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2014 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire21 Noi. 2014 20 Noi. 2014 19 Noi. 2014
EUREuro4.4412-0.00094.4421+0.00144.4407+0.0054
USDDolarul SUA3.5697+0.02253.5472+0.00613.5411-0.0029
XAUGramul de aur136.8747+0.6849136.1898-0.5302136.7200-0.1287
AUDDolarul australian3.1055+0.05153.0540-0.00683.0608-0.0236
CADDolarul canadian3.1619+0.03623.1257+0.00213.1236-0.0160
CHFFrancul elvetian3.6935-0.00413.6976+0.00073.6969+0.0053
CZKCoroana ceha0.160500.160500.1605+0.0002
DKKCoroana daneza0.5968+0.00010.5967+0.00010.5966+0.0008
EGPLira egipteana0.4993+0.00320.4961+0.00080.4953-0.0004
GBPLira sterlina5.5942+0.03885.5554+0.00145.5540+0.0054
100HUF100 Forinti maghiari1.4590+0.00141.4576+0.00351.4541+0.0038
100JPY100 Yeni japonezi3.0290+0.03262.9964-0.01533.0117-0.0241
MDLLeul moldovenesc0.2351+0.00030.234800.2348-0.0014
NOKCoroana norvegiana0.5276+0.00420.5234-0.00090.5243-0.0018
PLNZlotul polonez1.0560+0.00221.0538+0.00121.0526+0.0022
SEKCoroana suedeza0.4811+0.00110.4800+0.00060.4794-0.0009
TRYNoua lira turceasca1.6062+0.02001.5862-0.00231.5885-0.0064
XDRDST5.2221+0.02285.1993+0.00295.1964-0.0020
RUBRubla ruseasca0.0780+0.00210.0759+0.00040.0755-0.0002
BGNLeva bulgareasca2.2707-0.00052.2712+0.00072.2705+0.0028
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3266+0.00500.3216+0.00020.3214+0.0015
BRLRealul brazilian1.3873+0.00821.3791+0.00791.3712+0.0124
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5828+0.00350.5793+0.00060.5787-0.0003
INRRupia indiana0.0577+0.00050.0572+0.00010.0571-0.0003
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2620+0.00130.260700.2607-0.0005
NZDDolarul neo-zeelandez2.8267+0.04382.7829-0.00342.7863-0.0316
RSDDinarul sarbesc0.0369-0.00020.0371+0.00020.0369+0.0001
UAHHryvna ucraineana0.243300.2433+0.00010.2432+0.0003
AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9718+0.00610.9657+0.00160.9641-0.0008

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip