Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2016 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close



 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire30 Aug. 2016 29 Aug. 2016 26 Aug. 2016
EUREuro4.4488-0.01334.4621+0.00534.4568+0.0019
USDDolarul SUA3.9835-0.00593.9894+0.04363.9458+0.0008
XAUGramul de aur169.0755+0.1458168.9297+0.6986168.2311+0.1212
AUDDolarul australian3.0079-0.00593.0138+0.00063.0132+0.0049
CADDolarul canadian3.0560-0.01053.0665+0.00623.0603+0.0043
CHFFrancul elvetian4.0649-0.01594.0808-0.00414.0849-0.0061
CZKCoroana ceha0.1646-0.00050.1651+0.00020.16490
DKKCoroana daneza0.5976-0.00170.5993+0.00080.59850
EGPLira egipteana0.4537-0.00070.4544+0.01000.4444+0.0001
GBPLira sterlina5.2103-0.01835.2286+0.01935.2093-0.0072
100HUF100 Forinti maghiari1.4398-0.00341.4432+0.00241.4408+0.0035
100JPY100 Yeni japonezi3.8939-0.01113.9050-0.02413.9291-0.0002
MDLLeul moldovenesc0.1993-0.00060.1999+0.00030.1996-0.0002
NOKCoroana norvegiana0.4789-0.00150.4804-0.00010.4805-0.0009
PLNZlotul polonez1.0247-0.00411.0288-0.00151.0303-0.0033
SEKCoroana suedeza0.4685-0.00180.4703+0.00060.4697+0.0003
TRYNoua lira turceasca1.3477-0.00121.3489+0.00531.3436+0.0021
XDRDST5.5604-0.01275.5731+0.02995.5432+0.0007
RUBRubla ruseasca0.0614+0.00010.0613+0.00040.0609+0.0001
BGNLeva bulgareasca2.2746-0.00682.2814+0.00262.2788+0.0011
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.2766+0.00110.2755-0.00380.2793-0.0018
BRLRealul brazilian1.2337+0.01111.2226+0.00211.2205-0.0022
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5965-0.00070.5972+0.00560.5916-0.0012
INRRupia indiana0.059400.0594+0.00050.05890
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2135-0.00090.2144-0.00020.2146+0.0008
NZDDolarul neo-zeelandez2.8820-0.00582.8878-0.00062.8884+0.0017
RSDDinarul sarbesc0.0361-0.00010.0362+0.00010.03610
UAHHryvna ucraineana0.1551-0.00160.1567+0.00160.15510
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0845-0.00161.0861+0.01181.0743+0.0003

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip