Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2016 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close



 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire24 Iun. 2016 23 Iun. 2016 22 Iun. 2016
EUREuro4.5366+0.01874.5179-0.01414.5320-0.0010
USDDolarul SUA4.0766+0.10673.9699-0.04484.0147+0.0179
XAUGramul de aur172.6048+10.918161.6864-1.6848163.3712-1.1685
AUDDolarul australian3.0198+0.00943.0104+0.00073.0097+0.0130
CADDolarul canadian3.1396+0.02113.1185-0.02403.1425+0.0117
CHFFrancul elvetian4.1791+0.01364.1655-0.01984.1853+0.0176
CZKCoroana ceha0.1673+0.00030.1670-0.00040.1674-0.0001
DKKCoroana daneza0.6100+0.00270.6073-0.00200.6093-0.0003
EGPLira egipteana0.4591+0.01200.4471-0.00500.4521+0.0020
GBPLira sterlina5.6686-0.21985.8884-0.00345.8918-0.0082
100HUF100 Forinti maghiari1.4299-0.00781.4377-0.00311.4408-0.0055
100JPY100 Yeni japonezi3.9552+0.16873.7865-0.05523.8417+0.0122
MDLLeul moldovenesc0.2014-0.00120.202600.2026+0.0002
NOKCoroana norvegiana0.4816-0.00320.4848+0.00050.4843+0.0006
PLNZlotul polonez1.0180-0.01661.0346+0.00201.0326+0.0001
SEKCoroana suedeza0.4798-0.00600.485800.4858-0.0004
TRYNoua lira turceasca1.3906+0.01191.3787-0.00281.3815+0.0024
XDRDST5.7173+0.07445.6429-0.04275.6856+0.0119
RUBRubla ruseasca0.0623+0.00040.0619-0.00090.0628+0.0005
BGNLeva bulgareasca2.3196+0.00962.3100-0.00722.3172-0.0005
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.2701-0.00520.2753+0.00220.2731+0.0002
BRLRealul brazilian1.2208+0.04441.1764+0.00091.1755-0.0034
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6161+0.01230.6038-0.00630.6101+0.0029
INRRupia indiana0.0600+0.00100.0590-0.00050.0595+0.0003
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2150-0.00250.2175+0.00270.2148-0.0006
NZDDolarul neo-zeelandez2.8854+0.01412.8713-0.00152.8728+0.0126
RSDDinarul sarbesc0.0366+0.00010.0365-0.00010.0366-0.0001
UAHHryvna ucraineana0.1636+0.00430.1593-0.00210.1614+0.0009
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1099+0.02911.0808-0.01221.0930+0.0048

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip