Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2015 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire22 Mai 2015 21 Mai 2015 20 Mai 2015
EUREuro4.4483+0.00204.4463-0.00214.4484+0.0010
USDDolarul SUA3.9765-0.01073.9872-0.01414.0013+0.0288
XAUGramul de aur154.9510-0.0598155.0108-0.2122155.2230-0.6672
AUDDolarul australian3.1399-0.00963.1495-0.01133.1608-0.0054
CADDolarul canadian3.2600-0.01023.270203.2702+0.0119
CHFFrancul elvetian4.2731-0.00084.2739+0.00774.2662-0.0009
CZKCoroana ceha0.1624-0.00020.162600.1626+0.0002
DKKCoroana daneza0.5966+0.00040.5962-0.00010.59630
EGPLira egipteana0.5212-0.00140.5226-0.00180.5244+0.0038
GBPLira sterlina6.2262-0.02086.2470+0.03596.2111+0.0410
100HUF100 Forinti maghiari1.4484-0.00311.4515+0.00141.4501-0.0011
100JPY100 Yeni japonezi3.2927-0.00293.2956-0.01413.3097+0.0016
MDLLeul moldovenesc0.2232-0.00320.2264+0.00230.2241+0.0047
NOKCoroana norvegiana0.529100.5291-0.00050.5296-0.0024
PLNZlotul polonez1.0859-0.00201.0879-0.00841.0963-0.0011
SEKCoroana suedeza0.4815+0.00140.4801+0.00210.4780+0.0003
TRYNoua lira turceasca1.5355-0.01641.5519+0.01441.5375+0.0017
XDRDST5.5958-0.00875.6045-0.00795.6124+0.0242
RUBRubla ruseasca0.0795-0.00050.080000.0800-0.0005
BGNLeva bulgareasca2.2744+0.00112.2733-0.00112.2744+0.0005
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3376-0.00030.3379+0.00320.3347-0.0003
BRLRealul brazilian1.3067-0.01811.3248+0.01031.3145-0.0061
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6416-0.00180.6434-0.00160.6450+0.0050
INRRupia indiana0.062600.0626-0.00010.0627+0.0003
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2615-0.00170.2632+0.00010.2631+0.0003
NZDDolarul neo-zeelandez2.9300+0.00992.9201-0.01552.9356-0.0088
RSDDinarul sarbesc0.0370+0.00010.036900.03690
UAHHryvna ucraineana0.1787-0.00050.1792-0.00060.1798+0.0013
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0826-0.00291.0855-0.00391.0894+0.0079

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip