Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2017 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close



 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire24 Feb. 2017 23 Feb. 2017 22 Feb. 2017
EUREuro4.5169-0.00214.5190-0.00274.5217+0.0060
USDDolarul SUA4.2669-0.01874.2856-0.02104.3066+0.0212
XAUGramul de aur172.3556+1.7963170.5593-0.7794171.3387+1.9957
AUDDolarul australian3.2868-0.00683.2936-0.01253.3061+0.0237
CADDolarul canadian3.2580-0.00053.2585-0.01183.2703+0.0116
CHFFrancul elvetian4.2410-0.00244.2434-0.00854.2519+0.0076
CZKCoroana ceha0.1671-0.00020.1673-0.00010.1674+0.0003
DKKCoroana daneza0.6076-0.00030.6079-0.00040.6083+0.0008
EGPLira egipteana0.2675-0.00170.2692-0.00340.2726+0.0024
GBPLira sterlina5.3549+0.01205.3429-0.02065.3635+0.0403
100HUF100 Forinti maghiari1.4638-0.00391.4677-0.00401.4717+0.0034
100JPY100 Yeni japonezi3.7983+0.01233.7860-0.02483.8108+0.0406
MDLLeul moldovenesc0.2135-0.00170.2152+0.00080.2144+0.0018
NOKCoroana norvegiana0.5120-0.00060.5126-0.00120.5138+0.0025
PLNZlotul polonez1.0484+0.00041.0480-0.00421.0522+0.0061
SEKCoroana suedeza0.4751-0.00150.4766-0.00130.4779+0.0010
TRYNoua lira turceasca1.1937-0.00421.1979+0.00671.1912+0.0088
XDRDST5.7761-0.01165.7877-0.02105.8087+0.0266
RUBRubla ruseasca0.0737-0.00020.0739-0.00040.0743+0.0002
BGNLeva bulgareasca2.3095-0.00102.3105-0.00142.3119+0.0030
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3300-0.00040.3304+0.00170.3287+0.0028
BRLRealul brazilian1.3936-0.00511.3987+0.00751.3912+0.0030
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6209-0.00220.6231-0.00300.6261+0.0036
INRRupia indiana0.064100.0641-0.00020.0643+0.0003
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2167+0.00170.2150+0.00060.2144+0.0044
NZDDolarul neo-zeelandez3.0833+0.00043.0829-0.00203.0849+0.0258
RSDDinarul sarbesc0.036400.0364-0.00010.03650
UAHHryvna ucraineana0.1581-0.00060.1587+0.00190.1568-0.0017
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1617-0.00521.1669-0.00571.1726+0.0058

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
Eurotrip