Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2015 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire27 Aug. 2015 26 Aug. 2015 25 Aug. 2015
EUREuro4.4353-0.00224.4375-0.00094.4384-0.0028
USDDolarul SUA3.9273+0.05683.8705+0.02123.8493-0.0234
XAUGramul de aur142.5097+1.2602141.2495-1.3557142.6052-1.0294
AUDDolarul australian2.8086+0.04582.7628-0.00702.7698-0.0318
CADDolarul canadian2.9725+0.05922.9133-0.00452.9178-0.0060
CHFFrancul elvetian4.1193+0.01014.1092+0.01704.0922-0.0174
CZKCoroana ceha0.1637+0.00010.1636-0.00030.1639-0.0004
DKKCoroana daneza0.5943-0.00020.5945-0.00020.5947-0.0004
EGPLira egipteana0.5016+0.00730.4943+0.00270.4916-0.0032
GBPLira sterlina6.0812+0.02286.0584-0.02376.0821-0.0005
100HUF100 Forinti maghiari1.4100+0.00331.4067-0.01271.4194+0.0058
100JPY100 Yeni japonezi3.2663+0.02353.2428+0.02773.2151+0.0031
MDLLeul moldovenesc0.2019-0.00010.2020-0.00280.2048-0.0019
NOKCoroana norvegiana0.4723+0.00600.4663-0.00530.4716-0.0009
PLNZlotul polonez1.0495+0.00271.0468-0.00311.0499+0.0001
SEKCoroana suedeza0.4636+0.00380.4598-0.00470.4645-0.0029
TRYNoua lira turceasca1.3508+0.03421.3166+0.00131.3153+0.0008
XDRDST5.5383+0.04175.4966+0.01445.4822-0.0164
RUBRubla ruseasca0.0586+0.00310.0555+0.00020.0553+0.0008
BGNLeva bulgareasca2.2677-0.00112.2688-0.00052.2693-0.0014
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3006+0.00630.2943+0.00040.2939+0.0005
BRLRealul brazilian1.0960+0.02611.0699-0.01861.0885-0.0162
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6131+0.00940.6037+0.00350.6002-0.0045
INRRupia indiana0.0595+0.00100.0585+0.00030.0582+0.0001
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2318+0.00600.2258-0.00060.2264+0.0003
NZDDolarul neo-zeelandez2.5418+0.02842.5134+0.00672.5067-0.0456
RSDDinarul sarbesc0.036800.036800.03680
UAHHryvna ucraineana0.1862+0.01480.1714+0.00220.1692-0.0057
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0692+0.01541.0538+0.00581.0480-0.0064

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip