Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2015 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire24 Apr. 2015 23 Apr. 2015 22 Apr. 2015
EUREuro4.4136-0.00414.4177-0.01134.4290-0.0218
USDDolarul SUA4.0620-0.05324.1152+0.00954.1057-0.0598
XAUGramul de aur155.7344-1.6260157.3604-1.1886158.5490-1.7563
AUDDolarul australian3.1627-0.01563.1783-0.02503.2033-0.0109
CADDolarul canadian3.3466-0.01453.3611+0.00113.3600-0.0439
CHFFrancul elvetian4.2656+0.00024.2654-0.05074.3161-0.0223
CZKCoroana ceha0.1608-0.00050.161300.1613-0.0009
DKKCoroana daneza0.5916-0.00050.5921-0.00150.5936-0.0030
EGPLira egipteana0.5325-0.00680.5393+0.00120.5381-0.0078
GBPLira sterlina6.1466-0.02646.1730-0.00156.1745-0.0248
100HUF100 Forinti maghiari1.4659+0.00051.4654-0.00991.4753-0.0172
100JPY100 Yeni japonezi3.3999-0.02893.4288-0.00923.4380-0.0480
MDLLeul moldovenesc0.2209-0.00010.2210-0.00460.2256+0.0001
NOKCoroana norvegiana0.5203+0.00270.5176-0.00740.5250-0.0017
PLNZlotul polonez1.1007-0.00141.1021-0.00441.1065-0.0102
SEKCoroana suedeza0.4704-0.00080.4712-0.00510.4763-0.0021
TRYNoua lira turceasca1.4846-0.02421.5088-0.02061.5294-0.0117
XDRDST5.6416-0.04325.6848+0.00025.6846-0.0572
RUBRubla ruseasca0.0802+0.00050.0797+0.00290.0768-0.0009
BGNLeva bulgareasca2.2567-0.00212.2588-0.00572.2645-0.0112
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3328-0.00320.3360-0.00370.3397-0.0032
BRLRealul brazilian1.3659-0.00211.3680+0.01491.3531-0.0201
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6559-0.00820.6641+0.00120.6629-0.0088
INRRupia indiana0.0639-0.00130.065200.0652-0.0011
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2645-0.00170.2662-0.00100.2672-0.0026
NZDDolarul neo-zeelandez3.0738-0.03893.1127-0.06283.1755-0.0234
RSDDinarul sarbesc0.0365-0.00010.0366-0.00030.0369-0.0002
UAHHryvna ucraineana0.1782-0.00390.1821+0.00040.1817-0.0014
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1059-0.01451.1204+0.00261.1178-0.0163

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip