Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2015 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire4 Aug. 2015 3 Aug. 2015 31 Iul. 2015
EUREuro4.4056+0.00154.4041-0.00294.4070-0.0005
USDDolarul SUA4.0149+0.00134.0136-0.00304.0166+0.0014
XAUGramul de aur141.1652+0.1507141.0145+1.3882139.6263-0.6247
AUDDolarul australian2.9644+0.03662.9278+0.01352.9143-0.0133
CADDolarul canadian3.0576+0.00683.0508-0.02643.0772-0.0173
CHFFrancul elvetian4.1507-0.00254.1532-0.02014.1733+0.0332
CZKCoroana ceha0.1628-0.00010.162900.16290
DKKCoroana daneza0.5905+0.00030.5902-0.00040.5906-0.0002
EGPLira egipteana0.512800.5128-0.00030.5131+0.0003
GBPLira sterlina6.2571-0.00996.2670+0.01426.2528-0.0185
100HUF100 Forinti maghiari1.4289-0.00171.4306+0.00541.4252-0.0017
100JPY100 Yeni japonezi3.2375+0.00313.2344+0.00223.2322-0.0002
MDLLeul moldovenesc0.214200.2142-0.00010.2143+0.0020
NOKCoroana norvegiana0.4882-0.00060.4888-0.00130.4901-0.0032
PLNZlotul polonez1.0615-0.00321.0647+0.00241.0623-0.0013
SEKCoroana suedeza0.4655+0.00020.4653-0.00220.4675+0.0017
TRYNoua lira turceasca1.4485+0.00331.4452+0.00311.4421-0.0009
XDRDST5.5997+0.00095.5988-0.00145.6002-0.0015
RUBRubla ruseasca0.0638-0.00020.0640-0.00260.0666-0.0011
BGNLeva bulgareasca2.2525+0.00072.2518-0.00152.2533-0.0002
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3174+0.00210.315300.3153-0.0017
BRLRealul brazilian1.1660-0.00671.1727-0.01801.1907-0.0149
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6466+0.00030.6463-0.00050.6468+0.0002
INRRupia indiana0.0629+0.00020.0627+0.00010.0626-0.0001
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2490+0.00060.2484+0.00150.2469+0.0008
NZDDolarul neo-zeelandez2.6494+0.00102.6484+0.01892.6295-0.0287
RSDDinarul sarbesc0.036700.036700.03670
UAHHryvna ucraineana0.1876+0.00470.1829-0.00750.1904+0.0014
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0931+0.00041.0927-0.00081.0935+0.0003

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip