Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2014 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire18 Dec. 2014 17 Dec. 2014 16 Dec. 2014
EUREuro4.4705-0.00334.473804.4738-0.0050
USDDolarul SUA3.6250+0.03263.5924+0.01063.5818-0.0243
XAUGramul de aur141.1476+2.7261138.4215+0.3037138.1178-2.2106
AUDDolarul australian2.9684+0.03162.9368-0.02022.9570-0.0199
CADDolarul canadian3.1288+0.04723.0816+0.00383.0778-0.0376
CHFFrancul elvetian3.7137-0.01153.7252-0.00033.7255-0.0031
CZKCoroana ceha0.1619-0.00010.1620-0.00020.1622-0.0002
DKKCoroana daneza0.6009-0.00040.6013+0.00010.6012-0.0010
EGPLira egipteana0.5070+0.00460.5024+0.00150.5009-0.0034
GBPLira sterlina5.6721+0.02915.6430+0.01915.6239-0.0244
100HUF100 Forinti maghiari1.4220-0.00611.4281-0.00701.4351-0.0205
100JPY100 Yeni japonezi3.0566-0.00903.0656-0.00343.0690+0.0297
MDLLeul moldovenesc0.2306-0.00010.2307-0.00250.2332-0.0003
NOKCoroana norvegiana0.4915+0.01220.4793+0.00300.4763-0.0128
PLNZlotul polonez1.0547-0.00411.0588-0.00841.0672-0.0065
SEKCoroana suedeza0.4751+0.00480.4703-0.00130.4716-0.0062
TRYNoua lira turceasca1.5570+0.04121.5158-0.00451.5203-0.0354
XDRDST5.2830+0.02225.2608+0.00895.2519-0.0174
RUBRubla ruseasca0.0589+0.00610.0528-0.00110.0539-0.0074
BGNLeva bulgareasca2.2857-0.00172.287402.2874-0.0026
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3143+0.00790.3064-0.00240.3088-0.0027
BRLRealul brazilian1.3350+0.02311.3119-0.01681.3287-0.0297
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5833+0.00360.5797+0.00110.5786-0.0039
INRRupia indiana0.0574+0.00090.056500.0565-0.0008
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2496+0.00660.2430-0.00090.2439-0.0003
NZDDolarul neo-zeelandez2.8076+0.03102.7766-0.01062.7872-0.0096
RSDDinarul sarbesc0.036500.0365-0.00010.03660
UAHHryvna ucraineana0.2322+0.00240.2298+0.00050.2293-0.0015
AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9869+0.00880.9781+0.00300.9751-0.0067

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
Eurotrip