Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2016 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar

Press ESC to close



 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire2 Dec. 2016 29 Noi. 2016 28 Noi. 2016
EUREuro4.5125-0.00374.5162+0.00384.5124-0.0023
USDDolarul SUA4.2393-0.02234.2616+0.01844.2432-0.0170
XAUGramul de aur159.7210-3.0378162.7588+0.3756162.3832-0.5386
AUDDolarul australian3.1465-0.03433.1808+0.00943.1714+0.0042
CADDolarul canadian3.1867+0.01843.1683+0.01843.1499-0.0065
CHFFrancul elvetian4.1887-0.01034.1990+0.00244.1966-0.0104
CZKCoroana ceha0.1668-0.00020.1670+0.00010.1669-0.0001
DKKCoroana daneza0.6065-0.00050.6070+0.00040.6066-0.0004
EGPLira egipteana0.2378+0.00010.2377-0.00100.2387-0.0044
GBPLira sterlina5.3475+0.03655.3110+0.03775.2733-0.0325
100HUF100 Forinti maghiari1.4356-0.01591.4515-0.00331.4548-0.0028
100JPY100 Yeni japonezi3.7224-0.06403.7864+0.00353.7829+0.0030
MDLLeul moldovenesc0.2096-0.00040.2100-0.00020.2102-0.0009
NOKCoroana norvegiana0.5026+0.00490.4977+0.00200.4957-0.0014
PLNZlotul polonez1.0045-0.01601.0205-0.00021.0207-0.0015
SEKCoroana suedeza0.4599-0.00250.4624+0.00120.4612-0.0005
TRYNoua lira turceasca1.2003-0.04551.2458+0.00431.2415+0.0025
XDRDST5.7432-0.02145.7646+0.01965.7450-0.0147
RUBRubla ruseasca0.0660+0.00050.0655+0.00020.0653-0.0008
BGNLeva bulgareasca2.3072-0.00192.3091+0.00192.3072-0.0011
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3000-0.00570.3057-0.00050.3062+0.0058
BRLRealul brazilian1.1854-0.06751.2529+0.01241.2405-0.0142
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6154-0.00240.6178+0.00350.6143-0.0014
INRRupia indiana0.062100.0621+0.00030.0618-0.0004
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2034-0.00280.2062-0.00040.2066+0.0008
NZDDolarul neo-zeelandez3.0056-0.01763.0232+0.02093.0023+0.0030
RSDDinarul sarbesc0.0366-0.00010.0367+0.00010.03660
UAHHryvna ucraineana0.1630-0.00350.1665+0.00110.1654-0.0001
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1541-0.00621.1603+0.00511.1552-0.0046

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
Eurotrip