Agentii de turism Moldova | Tour Operatori Moldova | Cazari Sejururi Circuite Croaziere

Agentii de turism din Moldova | detalii agentie turism si tur operatori - adresa telefon email | Liste Firme Turism Republica Moldova

Press ESC to close




TourismGuide.ro
Va rugam sa asteptati. Cautare in curs
Oras:
Data sosirii:
Data plecarii:
Tipul de camera:
Nr. Camere:
litoralul pentru toti o saptamana la mare tratemente la-munte
 

Cazare Romania > Agentii de turism Romania > Agentii de turism Moldova

 
 
 
     

 
  Recomandari
 
     

 
 

Agentii de turism Moldova

Agentii de turism Moldova | Tour Operatori Moldova | Cazari Sejururi Circuite Croaziere
 
     

 
 

Nr.
Nume Agentie
Telefon
Fax
E-Mail

1
Agentia de Turism Aerotour Moldova
(373-22)542462
(373-22)542461
info@transaero.md
2
Agentia de Turism Airservice
(373-22)549339
(373-22)549341
agency@airservice.md
3

Agentia de Turism AlpinMarin-Tur

(373-22)541159
(373-22)228001
alpimarin@gmail.com
4
Agentia de Turism Amalteea Travel
(373-22)222890
(373-22)234785
sales_moldova@rotravel.ru
5
Agentia de Turism Branesti
(373-22 234750
(373-22)234750
branetour@yahoo.com
6

Agentia de Turism Bronz Travel

(373-22)203613
(373-22)203614
alexcoscodan@yahoo.com
7
Agentia de Turism Canonic Tur
(373-22)272728
(373-22)545434
info@canonictur.md
8
Agentia de Turism Cocos Tur
(373-22)210934
(373-22)210501
office@cocos-tur.md
9
Agentia de Turism Corina
(373-22)274606
(373-22)546989
info@corina-travel.com
10
Agentia de Turism Damla Tur
(373-22)277577
(373-22)277577
damlatur@damlatur.md
11

Agentia de Turism Echip-99

(373-22)547721
(373-22)547722
office@echip99.md
12
Agentia de Turism Elit Tur
(373-22)277262
(373-22)277244
elit-tur@dnt.md
13

Agentia de Turism Incom Travel

(373-22)276768
(373-22)274645
incom_travel@mdl.net
14
Agentia de Turism My Travel
(373-22)234715
(373-22)228159
info@mytravel.md
15
Agentia de Turism Odiseu
(373-22)435202
(373-22)435202
odiseu@odiseu.md
16
Agentia de Turism OL & DI
(373-22)270894
(373-22)278391
ol_di_arhiliuc@mail.ru
17
Agentia de Turism Simexim Tur
(373-22)210799
(373-22)210800
simexim@simexim.mldnet.com
18
Agentia de Turism Sky Alliance
(373-22)576565
(373-22)576564
tourism2@skyalliance.md
19
Agentia de Turism Solei Turism
(373-22)271314
(373-22)276713
solei@solei.md
20
Agentia de Turism Tatra-Bis
(373-22)225972
(373-22)211013
tatrabis@tatrabis.md
21
Agentia de Turism Tocotour
(373-22)220000
(373-22)220000
info@tocotour.md
22
Agentia de Turism Tori Travel
(373-22)505024
(373-22)535534
turism@torilex.md
23
Agentia de Turism Transenica Tur
(373-22)545067
(373-22)273447
transenca@transenca-tur.com
24
Agentia de Turism Trapeza Tour
(373-22)295161
(373-22)295929
trapeza@trapezatour.md
25
Agentia de Turism Valcan-Tur
(373-22)921317
(373-22)280460
valcan05@mail.ru
26
Agentia de Voiaj Intermational & Co
(373-22)260404
(373-22)274050
Voiaj@voiaj.md

 
     
 
 
 
     
 
 

Moldova link-uri utile | Informatii utile Moldova

 
     
Eurotrip