Harta RATB Bucuresti | Regia Autonoma de Transport Bucuresti | Harta Transport in Comun Bucuresti

Bucuresti 2014 | Harta Transportului in Comun | Harta RATB Bucuresti | Bilete | ratb ro | Abonamente ratb bucuresti | ratb navigator

Press ESC to close




> > > > Harta Ratb


Verifica preturi si disponibilitate in Bucuresti

Rezerva online !

 
 

Harta Ratb

Unitati turistice Bucuresti - Informatii, Rezervari, Tarife, Poze si Comentariile Turistilor
 
     
 
 

Lista unitatilor de cazare din Bucuresti

Nota 8.7 din 10 pe baza a 33 de recenzii atribuite unitatilor de cazare din Bucuresti

 
     
 
 

Informatiile prezentate pe site-ul nostru in aceasta cateorie, Ghidul traseelor RATB - Regia Autonoma de Transport Bucuresti, au un caracter orientativ. Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele produse prin utilizarea acestor informatii, fie ele directe sau indirecte. Consultati serviciile specializate in domeniu, pentru confirmarea sau validitarea informatiilor privitoare la traseele RATB din Bucuresti.

Ghidul traseelor RATB - Regia Autonoma de Transport Bucuresti
Harta Tramvaie Bucuresti | Harta RATB tramvaie
Harta Autobuze Bucuresti  | Harta RATB autobuze
Harta Troleibuze Bucuresti | Harta RATB troleibuze
Tramvaie

Linia 4
Sura Mare (4:57, 22:57), Sos Giurgiului, Anghel Alexandru, Zetarilor(4:35, 22:36)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:35, ultimul vehicul la 22:57

Linia 5
Sos. Bucuresti-Ploiesti(05:22, 22:57), str. Aerogarii, str. Barbu Vacarescu, Tunari, Dacia, Lascar, Calinescu, Mosilor, Sf. Gheorghe (4:33, 22:10)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:33, ultimul vehicul la 22:57

Linia 7
C.F.R. Progresul(4:39, 23:00), Sos. Giurgiului, Sos. Viilor, Dr. Istrate, Str. 11 Iunie, Bd. Regina Maria, Piata Unirii(4:35, 23:32)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:35, ultimul vehicul la 23:32

Linia 8
Dep.Militari(04:15, 22:20), Bd. Preciziei, Valea Cascadelor, Timisoara, Progresului, Cal. Rahovei, Cal. Ferentari, Zetarilor(05:14, 23:20)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:15, ultimul vehicul la 23:20

Linia 14
Granitul S.A.(05:42, 23:20), Sos. Pantelimon, Bd. Ferdinand, Str. Traian, Calea Calarasilor, Basarabia, b-dul 1 Decembrie, Th. Pallady, Complex R.A.T.B.Titan(04:15, 21:55)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:15, ultimul vehicul la 23:20

Linia 16
P-ta Sf. Gheorghe(05:00, 22:25), Lipscani, Mosilor, V. Lascar, Lizeanu, Lacul Tei, Platf. Pipera (05:02, 23:05)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 23:05

Linia 19
Complex Ratb Titan (04:05, 22:15), Th. Pallady, 1 Dec. 1918, L. Rebreanu, C. Ressu, Mihai Bravu, Cal. Vitan, O. Goga, Nerva Traian, Serban Voda, Sos. Oltenitei, Sura Mare (5:07, 23:16)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:05, ultimul vehicul la 23:16

Linia 20
Laromet(04:30, 22:30), Bd. Bucurestii Noi, Bd. Ion Mihalache, str. Berzei, Cal. Plevnei (4:35, 22.50)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 22:50

Linia 21
Piata Sf. Gheorghe(4:53, 23:35), Calea Mosilor, Sos. Colentina, Pasaj Colentina(4:10, 22:52)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:10, ultimul vehicul la 23:35

Linia 23
Zetarilor (04:50, 22:15), Ferentari, Rahovei, Regina Maria, 11 Iunie, Marasesti, O. Goga, Dudesti, C. Ressu, L. Rebreanu, 1 Decembrie, Faur Poarta 4 (05:00, 22:35)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 22:35

Linia 24
Gara de Nord(5:34, 23:19), Calea Grivitei, str. Buzesti, bd. I. Mihalache, bd. Bucurestii Noi, bd. Gloriei, Cart. Damaroaia(5:00, 22:46)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 0:00, ultimul vehicul la 0:00

Linia 25
Depoul Militari(04:01, 22:15), Valea Cascadelor, Timisoara, Progresului, Viilor, Giurgiului, CFR Progresul(04:48, 23:15)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:01, ultimul vehicul la 23:15

Linia 27
RATB Titan (04:25, 23:10), Th. Pallady, C.Ressu, Cal. Dudesti, O.Goga, Marasesti, 11 Iunie, Bd. Regina Maria, Piata Unirii (04:30, 23:38)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:25, ultimul vehicul la 23:38

Linia 31
Pasajul Victoria(05:00, 22:21), N. Titulescu, Dr. Felix, Mihalache, Buzesti, Cuza, Duca, Gara de Nord(5:14, 22:35)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 22:35

Linia 32
Depoul Alexandria(04:30, 23:12), Sos. Alexandriei, Calea Rahovei, Bd. Regina Maria, P-ta Unirii(04:54, 23:36)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:36

Linia 34
Granitul S.A.(5:32, 23:10), Pantelimon, Ferdinand, Sos. Mihai Bravu, Vitan, O. Goga, Nerva Traian, Serban Voda, Oltenitei, Sura Mare(04:25, 22:05)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:25, ultimul vehicul la 23:10

Linia 36
REPUBLICA(5.25, 22.15)-CHISINAU-PANTELIMON-ZIDURI MOSI-COLENTINA-REINVIERII-MAICADOMNULUI-PETRICANI-PLATFORMA PIPERA(5.10, 22.05)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:10, ultimul vehicul la 22:15

Linia 41
Bd. Ghencea(04:39, 23:35), Str. Brasov, Sos. Crangasi, Str. Turda, Bd. Maresal Alexandru Averescu, Bd. Marasti, P-ta Presei(04:15, 23:00)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:15, ultimul vehicul la 23:35

Linia 42
Piata Presei Libere(06:00, 21:03), Bd: Expozitiei, Str. Putul lui Craciun, Bd. Ion Mihalache, Str. Buzesti, Str. Berzei, Calea Plevnei, Vasile Parvan(06:41, 21:44)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 6:00, ultimul vehicul la 21:44

Linia 44
Cart. 16 Februarie(04:50, 22:56), Calea Giulesti, Orhideelor(05:15, 23:20)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 23:20

Linia 45
Mezes (04:30, 22:59), Chitila, Calea Grivitei, Ion Mihalache, P-ta Victoriei, Buzesti, Cuza, Duca, Gara de Nord(4:37, 23:15)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:15

Linia 47
C.E.T. Vest Militari(5:57, 22:45), Timisoara, Progresului, 13 Septembrie, Bd. Ghencea, Ghencea(5:10, 22:00)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:10, ultimul vehicul la 22:45

Linia 55
Republica (05:13, 21:55), Basarabia, Calarasilor, Traian, Protopopescu, Iancului, Pantelimon, Granitul S.A.(05:06, 22:05)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:06, ultimul vehicul la 22:05


Autobuze

Linia 101
FAUR - Poarta 4(5:04,23:15), Bd. 1 Decembrie 1918, Str. Postavarului, Bd.Chisinau, Pantelimon, Bd.Ferdinand, Sos. Mihai Bravu, Bucur Obor, Sos. Colentina, Doamna Ghica(4:50,23:00)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 23:15

Linia 102
Bd. Basarabia(4:30,22:40), Bd. Nicolae Grigorescu, Bd. Camil Ressu, Bd. Energeticienilor, Calea Vitan, Str. Turnu Magurele, Sos. Giurgiului(5:10,23:20)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:20

Linia 103
Republica S.A.(5:04,23:10), Sos. Industriilor, Drumul intre Tarlale, I.C.M.E.(Poarta 4)(5:20,23:26)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:04, ultimul vehicul la 23:26

Linia 104
Stadionul National(4:55,22:45), Str. Vatra Luminoasa, Bd. Decebal, Bd. Unirii, Str. Halelor, Bd. I. C. Bratianu, Splaiul Independentei, Pod Opera, Piata Operei(4:56,23:02)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:55, ultimul vehicul la 23:02

Linia 105
Bd. Expozitiei(5:30,23:30), Str. Av. Popisteanu, Bd. Ion Mihalache, Calea Grivitei, Piata Garii de Nord, Witing, Plevnei, , Str. Orhideelor, Bd. G-ral Vasile Milea, Drumul Taberei, Str. Brasov, Str. Raul Doamnei(4:30,22:30)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:30

Linia 106
Lujerului(5:00,22:25), I. Maniu, Apusului, Bogdan Stan, Margelelor, Paralutelor, Tufanelelor, Str. Catinei, Piscul Crasani, Cart. Rosu (5:26,22:46)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 22:46

Linia 112
C.F.R. Constanta(4:40,22:45), Pipera, Aerogarii, Ion Ionescu de la Brad, Straulesti, Baiculesti, Str. Jiului, Bucurestii Noi, Laminorului, Mezes (5:10,22:42)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 22:45

Linia 116
Sf. Vineri(4:35,22:55), Unirii, Calea Serban Voda, Sos. Oltenitei, Bd. C. Brancoveanu, Turnu Magurele, Sos. Giurgiului, Gara Progresul(4:30,23:10)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:10

Linia 117
Bacau(4:44,22:50), Sos. Salaj, Str. Nasaud, Bd. G. Cosbuc, Bd. Regina Maria, Aleea III, Bd. Unirii, Mircea Voda, Bd. C. Coposu, P-ta Sf. Vineri (5:15,23:21)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:44, ultimul vehicul la 23:21

Linia 122
Bd. Ghencea(4:45,22:40),Calea 13 Septembrie,Panduri,Str. Dr. Rainer, Bd.Eroilor, Stirbei Voda, Rosetti, Bd. N. Balcescu, Pta 21 Dec 1989 (5:16,23:10)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 23:10

Linia 123
Gara de Nord(4:40,22:55), Witting, Calea Plevnei,Noica, Pod Cotroceni, Splaiul Independentei, P-ta Unirii, Calea Vitan, C.E.T. Sud Vitan(4:40,22:45)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 22:55
Linia 124
P-ta Operei(4:55,22:25), Eroii Sanitari, Pod Eroilor, Splaiul Independentei,Aleea II, I. C. Bratianu, P-ta Unirii, Blaga, Calea Vitan-Barzesti, Fundatia AISTEDA(5:32,23:00)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:55, ultimul vehicul la 23:00
Linia 125
Bd. Al. Obregia(5:20,22:10), Turnu Magurele, Sos. Berceni, Sos. Centura, PECO SILFLOR-MOVE(5:52,22:40)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:20, ultimul vehicul la 22:40
Linia 126
Bd. Ghencea(4:30,22:30), Str. Brasov, , Drumul Taberei, Bd. Eroilor, Str. Stirbei Voda, Bd. Gh. Magheru, Piata Romana(5:05,23:05)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:05
Linia 131
P-ta Romana(4:54,23:14), Bd. Magheru, Bd. Dacia, Calea Dorobanti, Sos. Kiseleff, Sos. Nordului, Ficusului, Bd. Aerogarii, Aeroport Baneasa(4:30,22:50)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:14
Linia 133
Fluviului(4:52,23:10,) Plevnei, M. Vulcanescu, Baldovin, Str. Garii, Grivita, Dacia, Traian, Nerva Traian, Splaiul Unirii,Cal Vacaresti, Tineretului(4:50,23:10)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 23:10
Linia 135
C.F.R. Constanta(4:10,22:35),Barbu Vacarescu, Sos. Pipera, Calea Floreasca, Polona, Dacia, Bd. Carol I, Sos. Mihai Bravu, Calea Vitan, CET Sud Vitan(5:06,23:33)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:10, ultimul vehicul la 23:33
Linia 136
C.E.T. Vest(4:30,22:40), Valea Cascadelor, I. Maniu, Sos. Pandurilor, Calea 13 Septembrie, Bd. Libertatii, Bd. Natiunile Unite, Str. B. P. Hasdeu, Splaiul Independentei, Pod Izvor(5:10,23:20)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:20
Linia 137
Carrefour(4:35,22:55),Centura, Sos. Buc-Pitesti, I. Maniu, Moinesti, Timisoara, Eroilor, Stirbei, Rosetti, N. Balcescu, P-ta 21 Decembrie 1989(4:50,23:10)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:35, ultimul vehicul la 23:10

Linia 139
Zetarilor(4:25,22:40), Calea Ferentari,Sos Salaj, Cap. Preda, Buzoieni, Margeanului Ispirescu, Drumul Sarii,Vasile Milea, Bd. I. Maniu, P-ta Leul(5:03,23:17)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:25, ultimul vehicul la 23:17

Linia 141
Zetarilor(4:35,22:45), Ferentari, Pieptanari, Sos. Oltenitei, C. Brancoveanu, Turnu Magurele, Prelungirea Metalurgiei, I.M.G.B. Vulcan(5:13,23:22)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:35, ultimul vehicul la 23:22

Linia 143
Bucur Obor(4:25,23:07), Sos. Colentina, Doamna Ghica, Heliade intre Vii, Cozia, Baicului(4:51,23:35)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:25, ultimul vehicul la 23:35

Linia 148
Baneasa S.A.(5:30, 23:00), Sos. Erou I. Nicolae, Aleea Privighetorilor, Sos.Buc-Ploiesti, Sos.Kiseleff, P-ta Presei Libere(5:00, 22:30)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 23:00

Linia 149
Pasaj Otopeni (5:36 22:21), Sos. Bucuresti- Ploiesti, Sos. Kiseleff, P-ta Presei Libere (5:15 22:00)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:15, ultimul vehicul la 22:21

Linia 162
Magaziile 16 Februarie(5:21,22:33), Dr. Sabareni, Giulesti, Constructori, Crangasi, Saidac, Mehadia, Constructori, Cart. 16 Februarie(5:12, 23:04)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:12, ultimul vehicul la 23:04

Linia 163
Giulesti-Sarbi(5:09,23:03), Cal. Giulesti, Constructorilor, Crangasi, Saidac, Mehadiei, Constructori, Cart. 16 Februarie (5:00, 23:34)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 23:34

Linia 168
Piata Romana(5:12,23:12), Bd. Dacia, Mircea Vulcanescu, Str. Dinicu Golescu, Stirbei Voda, Bd. Eroilor, Drumul Taberei, Valea Argesului(4:40,22:40)

Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 23:12

Linia 173
Sura Mare(5:00,23:00), Giurgiului,Eroii Revolutiei, Viilor, Odoarei, Rahova, Sebastian, Calea 13 Septembrie, Bd. Ghencea, Str. Brasov, Valea Argesului(5:00,22:55)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 23:00

Linia 178
MASTER S.A.(4:20,22:45),Maniu, Dezrobirii,Uverturii, Sos. Cringasi, Cal. Giulesti,Calea Plevnei, Afluentului, Fluviului, Bd. Dinicu Golescu, Stirbei Voda, Dobrescu, Magheru, Piata Romana(5:10,23:30)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:20, ultimul vehicul la 23:30

Linia 181
Bd. Camil Ressu(5:00,21:28), Ramnicu Valcea, Bd. Ramnicul Sarat, Calea Vitan, I.N.M.B.(5:16,21:45)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 21:45

Linia 182
Gara de Nord(4:45,23:05), Bd. Duca, Cuza, Titulescu, Dorobanti, Lacul Tei, Teiul Doamnei, Sos. Colentina, Institutul Oncologic(4:35,22:45)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:35, ultimul vehicul la 23:05

Linia 205
Biotera(4:30,22:45), Sos. Bucuresti-Ploiesti, Kiseleff, Campina, Bd. 1 Mai, Calea Buzesti, Str. Polizu, Calea Grivitei, Gara de Nord(4:58,23:14)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:14

Linia 220
Piata Rahova (4:45,22:38), Amurgului, Salaj, Calea Ferentari, Zetarilor, Luica, Prelungirea Metalurgiei, I.M.G.B. Vulcan(5:31,23:24)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 23:24

Linia 221
Ghencea(4:30,22:30), Brasov, Valea Ialomitei, Valea Oltului, Bd. Timisoara, Cet Vest Militari(05:00,22:55)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 22:55

Linia 226
Pta. Romana(4:10,22:30), Bd. Dacia, M. Vulcanescu, D. Golescu, Stirbei Voda, Bagdasar, Panduri, 13 Septembrie, Ispirescu, Margean Buzoieni, Depoul Alexandria (5:05,23:30):
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:10, ultimul vehicul la 23:30

Linia 232
Bd. Alex. Obregia(4:40,22:50),Turnu Magurele, Sos. Berceni, Oltenitei, Viilor, Istrate, Bd. Marasesti, Bd. D. Cantemir, Bd. I.C. Bratianu, Str.Halelor, P-ta Unirii(5:19,23:27)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 23:27

Linia 236
P-ta Operei(5:05,23:05), Bd. Eroii Sanitari, Bd. Prof. Dr. Ghe. Marinescu, Sos. Cotroceni, Bd. Iuliu Maniu, Pasaj Bucuresti-Pitesti, Carrefour(4:30,22:30)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:05

Linia 241
I.M.G.B. Vulcan(5:32, 23:15), Dumitru Brumarescu, Bd. Metalurgiei, Bd. Alex. Obregia, Str. Nitu Vasile(5:15, 22:58)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:15, ultimul vehicul la 23:15

Linia 242
Piata Sudului(5:42,21:53), Bd. Al. Obregia, Prelungirea Metalurgiei, Piata de Gros(6:00,22:11)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:42, ultimul vehicul la 22:11

Linia 246
R.A.T.B. Titan(4:40,23:10), Th. Palady, Drumul intre Tarlale, Sos. Garii Catelu, Sos. Pantelimon, Granitul S.A.(5:06,23:36)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 23:36

Linia 253
Spitalul Fundeni(4:35, 23:05), Sportului, Colentina, Fundeni, Morarilor, Patrascanu, Brancusi, Grigorescu, L: Rebreanu, Barajul Dunarii(5:20, 23:45)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:35, ultimul vehicul la 23:45

Linia 261
Piata Presei Libere(4:30, 23:00), Marasti, Sos. Bucuresti-Ploiesti, Ficusului, Aerogarii, Ion Ionescu de la Brad, Ionescu Sisesti, Oaspetilor (5:00, 23:30)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:30

Linia 268
Valea Argesului(4:45,23:00), Drumul Taberei, Bd. Eroilor, Str. Stirbei Voda, Rosetti, N. Balcescu, Piata 21 Decembrie 1989(5:20,23:34)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 23:34

Linia 282
Fluviului(4:24,23:00), Golescu, Gara de Nord, Grivita, Titulescu, Mihalache, Dorobanti, Vacarescu, Lac Tei, Doamna Ghica, Colentina, Bacila, Sos. Fundeni(4:30,22:45)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:24, ultimul vehicul la 23:00

Linia 300
Bd. N. Balcescu(5:04,23:24), Bd. Magheru, Lascar Catargiu, Bd. Ion Mihalache, Clabucet(4:40,23:00)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 23:24

Linia 301
Piata Romana(4:45,22:55), Calea Dorobantilor, Aviatorilor, Caramfil, Aerogarii, Sos. Bucuresti-Ploiesti, Aleea Privighetorilor, Baneasa S.A.(4:45,22:55)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 22:55

Linia 304
Piata Presei Libere(4:30, 21:50), Bd. Marasti, Sos. Bucuresti-Ploiesti, Odaii, Sos. Bucuresti-Targoviste, Bd. Bucurestii Noi, Laromet S.A.(5:00, 22:50)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 22:50

Linia 311
FAUR (Poarta 4)(4:30,22:50), 1 Decembrie 1918, Postavarului, N. Grigorescu, Baba Novac, Sos. M. Bravu, Bd. Carol I, P-ta Rosetti(5:06,23:26)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:26

Linia 323
Zetarilor(4:45,22:55), Calea Ferentari, Toporasi, Sos. Giurgiului, Calea Serban Voda, Lanariei, Pod Timpuri Noi(5:08,23:18)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 23:18

Linia 330
Barajul Dunarii(4:40,22:40), Bd. Chisinau, Sos. Iancului, Sos. Mihai Bravu, Calea Dorobantilor, Bd. Marasti, Piata Presei Libere(4:45,22:35)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 22:40

Linia 331
Damaroaia(4:53,22:55), Natatiei, Jiului, Bd. Poligrafiei, Sos. Kiseleff, C. Prezan, Calea Dorobanti, Piata Lahovari, Enescu, Pta Romana(4:55,23:19)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:53, ultimul vehicul la 23:19

Linia 335
Barajul Dunarii(4:40,22:45), Bd. Chisinau, Iancului, M.Bravu, Calea Dorobanti, Kiseleff, Piata Presei Libere, Aerogarii, Aero Baneasa(4:50,23:11)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 23:11

Linia 336
Complex Comercial(4:35,22:45), Bd. I. Maniu, Sos. Cotroceni, Splaiul Independentei, N. Kogalniceanu, Bd. Elisabeta, Piata Rosetti(5:05,23:15):
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:35, ultimul vehicul la 23:15

Linia 368
Piata Romana(5:14,23:24), Bd. Dacia, M. Vulcanescu, Dinicu Golescu, Stirbei Voda, Bd. Eroilor, Razoare, Drumul Sarii,Drumul Taberei, Brasov, Platforma Valea Oltului(4:35,22:45)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:35, ultimul vehicul la 23:24

Linia 381
P-ta Victoriei(5:34,23:12), Pta Romana, Bd. Nicolae Balcescu, Bd. Dimitrie Cantemir, Bd. Tineretului, Calea Vacaresti, Str. Nitu Vasile, Str. Resita, P-ta Resita(4:50,22:30):
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 23:12

Linia 385
Platf. Valea Oltului(04:40,22:50), Bd. Ghencea, 13 Septembrie, Izvor, Bd. Natiunile Unite, Bd. Libertatii, Splaiul Independentei, Piata Unirii, Sf. Vineri(5:10,23:22)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 23:22

Linia 400
Republica S.A.(5:00, 21:00),Bd. Basarabia, Sos. Morarilor, Sos. Fundeni, Sos. Dobroiesti, Nicolae Balcescu(5:17, 21:17)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 21:17

Linia 401
Granitul S.A.(4:50, 22:05), Sos. Pantelimon, Bd. Biruintei, Branesti Gara(5:17, 22:32)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 22:32

Linia 402
Piata Sudului(5:00, 22:15), Sos. Oltenitei, Danubiana S.A.(5:30, 22:45)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 22:45

Linia 404
Granitul S.A.(5:05,22:15), Sos. Pantelimon Bd. Biruintei, Str. Tudor Vladimirescu, Scoala Generala Pantelimon(5:17, 22:27)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:05, ultimul vehicul la 22:27

Linia 405
Carrefour Militari(5:05, 22:00), Sos. de Centura (Dj 100A),Rudeni, Sos. Chitilei-Com. Chitila, Sos Banatului, Pasaj CFR Chitila(5:45, 22:40)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:05, ultimul vehicul la 22:40

Linia 406
Lujerului(4:50,22:00), Bd. Iuliu Maniu, Str. Dreptatii, Bd. Uverturii, Bd. 1 Decembrie 1918, Str. Alexandru Ioan Cuza, Bd. 1 Decembrie 1918, Str. Ion Antonescu, Str.Eroului, Chiajna(5:27, 22:32)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 22:32

Linia 407
Dep.Alexandria(5:00, 21:26), Sos Alexandriei, Primaria Cornetu(5:26, 21:52)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 21:52

Linia 408
Bd. Ghencea(5:00, 21:55), Prel. Ghencea Sos. Domnesti - Dj602, Dj 401, C.F.R. Domnesti(5:40, 22:35)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 22:35

Linia 409
Institutul Oncologic(4:35, 22:05), Sos. Fundeni, Sos. Colentina, Sos. Afumati, Moara Afumati(5:15, 22:43)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:35, ultimul vehicul la 22:43

Linia 410
Granitul S.A.(4:45, 22:25), Sos. Pantelimon, Bd. Biruintei, DJ 301(Cernica), DC 55, DC 56-Spitalul Balaceanca(5:17, 22:57)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 22:57

Linia 412
Institutul Oncologic(4:25, 22:25), Sos. Fundeni, Sos. Colentina, Sos.Afumati, Posta Petrachioaia(5:20, 23:20)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:25, ultimul vehicul la 23:00

Linia 414
Piata Sudului(5:00, 22:50), Sos. Oltenitei, Soseaua de Centura, S.A. GLINCARN(5:47, 23:32)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 23:32

Linia 415
Institutul Oncologic(5:10, 20:35), Sos. Fundeni, Sos. Colentina, Sos. Afumati, Sos. de Centura, Sos. Stefanesti-Dj 200(Dascalu, Gagu), Dj 101 (Gradistea, Sitaru)(5:21,22:05)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:10, ultimul vehicul la 22:05

Linia 416
Institutul Oncologic (04:35, 19:50),Sos.Colentina,Sos. Afumati, Sos. Stefanesti,-Dj 200(Dascalu), DC 184,D.J.101, Moara Vlasiei(5:50, 21:00)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:35, ultimul vehicul la 21:00

Linia 417
Institutul Oncologic(5:05, 21:15), Sos. Colentina, Sos. Afumati, Sos. de Centura, Sos. Stefanesti, Dj 200 - Rumceni(5:45, 21:55)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:05, ultimul vehicul la 21:55

Linia 418
Piata Sudului(4:50, 21:30), Sos: Berceni, Dj 401, Berceni-Primarie(5:20,22:03)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 22:03

Linia 419
Piata Sudului(5:00,21:20), Sos. Berceni, Dj 401, Magazin Vidra (5:44, 22:08)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 22:08

Linia 421
Valea Oltului(4:17, 22:20), Bd. Timisoara, Str. Moinesti, Bd. Iuliu Maniu, Autostrada Bucuresti-Pitesti, Dj 100, Dj 501 A (Dragomiresti Deal, Dragomiresti Vale), Zurbaua(5:05, 23:08)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:17, ultimul vehicul la 23:08

Linia 422
P-ta Clabucet(4:50, 22:45), Cal. Grivitei, Bd. Bucurestii Noi, Sos. Chitila, Str. Banatului, Sos. Bucuresti-Pitesti, Ferma Chitila(5:30, 23:20)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 23:20

Linia 423
P-ta Clabucet(4:40, 22:10), Calea Grivitei, Bd. Bucurestii Noi, Sos. Chitila, Str: Banatului, Sos: Bucuresti-Pitesti, Ferma Chitila(5:15, 22:50)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 22:50

Linia 425
CFR Progresul(5:00, 22:05), Sos. Giurgiului, Str. Garii Jilava, Bumbacaria Jilava(5:25, 22:30)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 22:30

Linia 426
Institutul Oncologic(4:30, 19:40), Sos Fundeni, Sos. Colentina, Sos. Afumati (DN2), Sos. de Centura, Sos. Stefanesti -Dj200, Comuna Dascalu(5:40, 20:50)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 20:50

Linia 427
Bd. Ghencea(6:15, 21:00), Cal. 13 Septembrie, Str. Antiaeriana, Sos. Magurele, Sat Dumitrana (5:30, 20:15)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:30, ultimul vehicul la 21:00

Linia 428
Ghencea(4:20, 22:30), Bd. Ghencea, Prelungirea Ghencea, Sos. Domnesti -Dj 602, DC 28, Sat Teghes(5:05, 23:20)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:20, ultimul vehicul la 23:20

Linia 430
Granitul S.A.(5:00, 21:55), Sos. Pantelimon, Bd. Biruintei, DN3, Comuna Branesti, Comuna Islaz(5:40, 22:35)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 22:35

Linia 431
Ghencea(4:50, 21:50),Cal 13 Septembrie, Str. Antiaeriana, Sos. Bucuresti-Magurele, Str. Alunis, Str. Mierlari, Str. Odai, C.F.R. Centura (5:33, 22:33)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 22:33

Linia 432
Institutul Oncologic(5:50, 22:30), Sos. Fundeni, Sos. Colentina, Sos. Afumati, Sat Sindrilita(6:30, 23:10)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:50, ultimul vehicul la 23:10

Linia 433
Ghencea(5:45, 21:00), Str. Antiaeriana, Sos. Bucuresti-Magurele, Sat Alunis, Darasti Ilfov(Posta)(5:00, 21:45)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 21:45

Linia 434
Piata Sudului(5:50, 21:00), Sos Oltenitei, Agropol Popesti-Leordeni(6:25, 21:35)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:50, ultimul vehicul la 21:35

Linia 439
Dep. Alexandria(5:00, 22:00), Sos. Alexandria, DN 6 Comuna Bragadiru, Dj 401 A,Primaria Clinceni (5:35, 22:35)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 22:35

Linia 443
Piata Presei Libere(4:15, 19:00), Bd.Marasti, Sos. Bucuresti-Ploiesti, C.F.R. Balotesti, Saftica, Tancabesti, DN1, De 101C(Ciolpani), Silistea Snagovului(5:45, 20:40)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:15, ultimul vehicul la 20:40

Linia 444
Piata Presei Libere(4:15, 20:45), Bd. Marasti, Sos. Bucuresti-Ploiesti, C.F.R Balotesti, Saftica, Tancabesti(km 29), Dj 101B, Gruiu, Lipia, Nuci,Micsunesti-Moara(6:05, 22:30)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:15, ultimul vehicul la 22:30

Linia 445
C.F.R. Constanta(5:00, 21:50) Sos. Pipera, Sos. Pipera-Tunari, Sos.Tunari,Dimieni (5:45, 22:35)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 22:35

Linia 446
Piata Presei Libere(4:15, 21:25), Bd. Marasti, Sos. Bucuresti-Ploiesti, C.F.R. Balotesti, Com. Saftica, Tancabesti(km 29), Snagov, Gruiu(5:40, 22:50)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:15, ultimul vehicul la 22:50

Linia 448
Piata Presei Libere(5:15, 20:30), Bd. Marasti, Sos. Bucuresti-Ploiesti, Sos. Balotesti, Moara Vlasiei, Gradistea, Sat Sitaru(5:16, 22:10)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:15, ultimul vehicul la 22:10

Linia 449
Piata Presei Libere(4:45,21:05), Bd.Marasti, Sos. Bucuresti-Ploiesti, Dj 101 (Corbeanca), Scoala Tamasi(5:40, 22:00)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 22:00

Linia 450
Piata Presei Libere(4:30, 21:10), Bd.Marasti, Sos. Bucuresti-Ploiesti, Cal. Bucurestilor, Sos. Balotesti, Spitalul Balotesti(5:35, 22:15)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 22:15

Linia 451
Piata Presei Libere(4:20, 19:20), Bd. Marasti, Sos. Bucuresti-Ploiesti, Balotesti, Moara Vlasiei(5:40, 20:40)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:20, ultimul vehicul la 20:40

Linia 453
Ghencea(5:00, 22:00), Sos. Antiaeriana, Sos. Magurele, I.F.A Magurele,Electromagnetica Varteju (5:36, 22:36)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 22:36

Linia 454
Institutul Oncologic(5:40, 21:50), Sos. Fundeni, Sos. Colentina, Sos. Afumati, Com. Ganeasa(6:30, 22:40)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:40, ultimul vehicul la 22:40

Linia 455
Depoul Alexandria(4:40, 22:45), Sos. Alexandriei, Sos. Bucuresti-Magurele, Str. Atomistilor, Facultatea de Fizica(5:01, 23:06)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 23:06

Linia 456
Ghencea(4:20, 22:30), Bd. Ghencea, Prel. Ghencea, DC 122, Sc. Gen Olteni-DC 121-DJ 401A(Drumul Sabarului), Primaria Clinceni(5:00, 23:10)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:20, ultimul vehicul la 23:10

Linia 458
Valea Ialomitei(4:18, 21:42), Valea Oltului, Bd. Timisoara, Str. Moinesti, Bd. Iuliu Maniu, Autostrada Bucuresti-Pitesti, Biobaza Darvari(5:01, 22:30)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:18, ultimul vehicul la 22:30

Linia 459
Granitul S.A.(4:50, 21:43), Sos. Pantelimon, Bd. Biruintei, Com. Cernica, Sat Tanganu(5:24, 22:17)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 22:17

Linia 460
Laromet(4:55, 21:25), Bd. Bucurestii Noi, Sos. Bucuresti-Targoviste, Pod Buftea, Fabrica de Paine Buftea(5:30, 22:00)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:55, ultimul vehicul la 22:00

Linia 461
Granitul S.A.(5:15, 21:20), Sos. Pantelimon, Biruintei, Sos. Cernica, Primaria Cernica, DJ 301, DC 55, Sat Caldararu(5:50, 21:54)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:15, ultimul vehicul la 21:54

Linia 466
Complex RATB Titan(5:00, 23:10), Bd. Th. Pallady, Dc13, Dj 101A (Sos: Libertatii), Glina(5:20, 23:30)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 5:00, ultimul vehicul la 23:30

Linia 471
CFR Progresul(4:40, 22:05), Sos. Giurgiului, Statia de Pompe (Copaceni)(5:23, 22:45)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 22:45

Linia 473
CFR Progresul(4:30, 22:15), Sos. Giurgiului, Sat Ungureni, Sat Sintesti, Sat Cretesti, Magazin Vidra(5:11, 22:56)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 22:56

Linia 476
Piata Presei Libere(4:15, 20:35), Bd.Marasti, Sos. Bucuresti-Ploiesti, Prisma, Corbeanca, Tancabesti), Dj 101 B, Peris(5:35, 21:55)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:15, ultimul vehicul la 21:55

Linia 601
Semanatoarea Poarta 2(6:00,22:45), Splaiul Independentei, Bd. M. Kogalniceanu, Bd. Elisabeta, Piata Rosetti(6:21,23:06)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 6:00, ultimul vehicul la 23:06

Linia 604
Romprim S.A (5:10, 23:37) Str. Soldanului, Serg.Iriceanu, Sos. Oltenitei, Vacaresti, Tineretului (4:48, 23:15)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:48, ultimul vehicul la 23:37

Linia 611
Romprim S.A.(5:16, 23:43),Grigore Marin, Soldanului, Iriceanu, Oltenitei, Pta Eroii Revolutiei, Sura Mare (4:50, 23:20)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 23:43

Linia 615
Sura Mare (4:30, 23:00), Giurgiului, Oltenitei, Vacaresti, Mihai Bravu, Dristorului (5:05, 23:33)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:33

Linia 634
Bucur Obor(4:49,23:16) Stefan cel Mare, Iancu de Hunedoara, Titulescu, Cuza, Piata Garii, Witing, Plevnei, Afluentului, Fluviului (4:23,22:50)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:23, ultimul vehicul la 23:16

Linia 635
Plevnei (5:09, 23:27), Sf. Constantin, Schitu, Cobalcescu, Berzei, Golescu, Plevnei, Orhideelor, Milea, Dr. Taberei, Lt. Gaina, Sarii, Ghencea (4:32, 22:50)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:32, ultimul vehicul la 23:27

Linia 640
Pta Unirii(5:09, 23:25), Bd. I.C. Bratianu, Bd. C. Coposu, Calea Calarasilor, Piata Hurmuzachi (4:45, 23:05)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 23:25

Linia 645
Pta Clabucet(4:45, 23:00), Bd. Ion Mihalache, Calea Grivitei, Bd. Bucurestii Noi, Sos. Chitilei, Str. Aeroportului, Grupul A&D Pharma (5:11, 23:25))
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 23:25

Linia 667
Pta Rosetti(5:10, 23:20), Bd. Carol, Mosilor, Sos. Colentina, Depoul Colentina (4:40, 22:50)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 23:00

Linia 682
Baicului (4:40, 22:40), Gara Obor, Pantelimon, Ziduri Mosi, Sos. Colentina, Sos. Andronache, Str. Peris, Escalei (5:06, 23:06)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 23:06

Troleibuze

Linia 61
Master S.A.(5:45, 23:10), Bd. Iuliu Maniu, Cotroceni, Dr. Marinescu, Eroii Sanitari, Bd. Kogalniceanu, P-ta Rosetti(4:45, 22:10)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 23:10

Linia 62
Lic.Ind.Transporturi(5:20, 23:00), Bd. Iuliu Maniu, Cotroceni, M. Vulcanescu, Gara de Nord (4:40, 22:20)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 23:03

Linia 65
Dridu(4:45, 23:10), Str. Pajurei, Bd. Bucurestii Noi, Calea Grivitei, Str. Polizu, Occidentului, Sfintii Voievozi(5:16, 22:35)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 23:10

Linia 66
Spitalul Fundeni(4:46, 23:15), Sos. Colentina, Calea Mosilor, Bd. Carol, Bd. Regina Elisabeta, Kogalniceanu, Calea Plevnei, Vasile Parvan(5:22, 22:40)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:46, ultimul vehicul la 23:15

Linia 69
Valea Ialomitei (4:20, 22:15), Drumul Taberei, Bd. Eroilor Sanitari, Bd. Elisabeta, Bd. Carol I, Ferdinand, Str.Baicului(5:21, 23:15)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:20, ultimul vehicul la 23:15

Linia 70
Bd. Basarabia(4:45, 22:35), L. Patrascanu, Baba Novac, Bd. Carol I, Bd. Elisabeta, Vasile Parvan(5:24, 23:13)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 23:13

Linia 71
Valea Argesului (4:45, 22:45), Bd. 1 Mai, Str. Sibiu, Drumul Taberei, Vasile Milea, Sos. Cotroceni, Mircea Vulcanescu, Gara de Nord(5:20, 23:18)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 23:18

Linia 73
Turnu Magurele (Cart.Berceni)(4:46, 23:05), Bd. Alexandru Obregia, Str. Serg. Nitu Vasile, P-ta Sudului(4:30, 23:17)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:17

Linia 74
Bd. Alexandru Obregia (Cart. Berceni)(4:45, 23:20), Str. Turnu Magurele, Str. Emil Racovita, Str. Serg.Nitu Vasile, P-ta Sudului(4:30, 23:33)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:33

Linia 76
P-ta Resita (Cart. Berceni)(4:15, 23:30), Str. Resita, Str. Izvorul Rece, Str. Serg Nitu Vasile, Piata Sudului(4:03, 23:45)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:03, ultimul vehicul la 23:45

Linia 79
Bd. Basarabia (4:40, 22:25), Baba Novac, Popa Nan, Foisorul de Foc, Dacia, Pta Romana, Lascar Catargiu, Occidentului, Gara de Nord(5:25, 23:10)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 23:10

Linia 85
Str.Baicului(4:30, 23:05), Bd. Garii Obor, Bd.Ferdinand, Bd. Carol I, Bd. Elisabeta, Cal.Plevnei, Mircea Vulcanescu, Gara de Nord(4:45, 23:14)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:30, ultimul vehicul la 23:14

Linia 86
Stadionul National(4:05, 22:00), Matei Voievod, Foisorul de Foc, Dacia, Piata Romana, Str. Occidentului, Calea Grivitei, Bd. Bucurestii Noi, Cartier Pajura(4:30, 21:25)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:05, ultimul vehicul la 22:00

Linia 90
Stadionul National(4:20, 22:30), Matei Voievod, Bd. Carol I, Bd. Elisabeta, Eroii Sanitari, Carol Davila, Dr. Taberei, Valea Ialomitei(5:23, 21:30)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:20, ultimul vehicul la 22:30

Linia 91
Valea Ialomitei(4:40, 22:45), Drumul Taberei, Eroii Sanitari, Bd. Elisabeta, Piata Rosetti(5:18, 23:22)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:40, ultimul vehicul la 23:22

Linia 92
Barajul Dunarii(4:50, 22:40), L. Rebreanu, Nicolae Grigorescu, str. Dristor, Delea Noua, Delea Veche, Popa Nan, Bd. Carol I, Bd: Elisabeta, Calea Plevnei, Vasile Parvan(5:28, 23:18)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 23:18

Linia 93
Valea Ialomitei(5:30, 22:50), Drumul Taberei, G-ral V. Milea, Sos. Cotroceni, M. Vulcanescu, Str. Garii de Nord, Gara de Nord(4:50, 23:20)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 23:20

Linia 96
Dep. Alexandria(4:50, 23:05), Sos. Alexandriei, Antiaeriana, Dr. Rainer, Eroilor, Splaiul Independentei, M. Vulcanescu, Gara de Nord(5:25, 22:30)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 23:05

Linia 97
Straulesti(4:20, 23:00), Bd. Bucurestii Noi, Calea Grivitei, Polizu, Occidentului, Sfintii Voievozi(4:59, 22:10)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:20, ultimul vehicul la 23:00




Regia Autonoma de Transport Bucuresti - www.ratb.ro

Informatiile prezentate pe site-ul nostru in aceasta cateorie, Ghidul traseelor RATB, au un caracter orientativ. Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele produse prin utilizarea acestor informatii, fie ele directe sau indirecte. Consultati serviciile specializate in domeniu, pentru confirmarea sau validitarea informatiilor privitoare la traseele RATB din Bucuresti.
 
     
 
 
 
     

Super Oferte

Hostel Venus Bucuresti

Cazare Hostel Venus Bucuresti | Prezentare Bucuresti Venus Hostel | Poze Bucuresti Hostel Venus
Clasificare Hostel Venus - 2 stele
80 LEI

Hotel Pui de Urs Bucuresti

Cazare Hotel Pui de Urs Bucuresti | Prezentare Bucuresti Pui de Urs Hotel | Poze Bucuresti Hotel Pui de Urs
Clasificare Hotel Pui de Urs - 3 stele
140 LEI

Hotel Rivoli Bucuresti

Cazare Hotel Rivoli Bucuresti | Prezentare Bucuresti Rivoli Hotel | Poze Bucuresti Hotel Rivoli
Clasificare Hotel Rivoli - 3 stele
120 LEI

Hostel Crazy Duck Bucuresti

Cazare Hostel Crazy Duck Bucuresti | Prezentare Bucuresti Crazy Duck Hostel | Poze Bucuresti Hostel Crazy Duck
Clasificare Hostel Crazy Duck - 3 stele
29 EUR

Apartament EastComfort Bucuresti

Cazare Apartament EastComfort Bucuresti | Prezentare Bucuresti EastComfort Apartament | Poze Bucuresti Apartament EastComfort
Clasificare Apartament EastComfort - 0 stele
35 EUR
Eurotrip