Pensiunea Calimani Iod - TourismGuide Romania

Pensiunea Calimani Iod | Cazare Iod Pensiunea Calimani | Rezervari Pensiunea Calimani Iod | Cazare Iod




Cazare Romania > Cazare Valea Muresului > Judetul Mures > Cazare Iod > Pensiuni Iod > Pensiunea Calimani

 
 
Cazare Pensiunea Calimani Iod

Pensiunea Calimani

Clasificat la 0 stele
Vizualizari: 1660
Rezerva online!

Nota informativa !!!

• Va indrumam sa folositi sectiunea Rezerva Online de mai sus pentru a verifica disponibilitatea camerelor si tarifele aferente acestei unitati de cazare.
• Rezervarile vor putea fi efectuate online in timp real conform disponibilitatii oferite de sistemul de rezervari.

Contact Pensiunea Calimani Iod

Orasul: Iod
Regiunea Turistica: Valea Muresului
Descrierea adresei: Sat Iod, Comuna Rastolita

Unitatea de cazare Pensiunea Calimani face parte din categoria Pensiuni Romania

Harta Pensiunea Calimani Iod

Servicii oferite de Pensiunea Calimani Iod

  • Bucatarie
  • Zona de luat masa
  • Tv si cablu tv
  • Informatii turistice
  • Agrement
  • Parcare

Despre Pensiunea Calimani Iod

Pensiunea Calimani este amplasata pe malul raului Mures, intr-o zona montana pitoreasca cu paduri, pe defileul raului Mures, la jumatatea distantei dintre orasele Reghin si Toplita.
Pensiunea Calimani ofera piscina acoperita cu sauna, restaurant cu o capacitate de circa 200 de persoane, teren de sport cu gazon sintetic si nocturna, loc de joaca pentru copii cu leagane si topogane, gratare si alee de promenada pe malul raului Mures.

Pensiune Calimani dispune de 17 camere si 4 apartamente pentru cazare. Atat camerele cat si apartamentele au paturi duble si simple, bai proprii cu dus, fiind dotate cu televizoare, cablu TV, retea WIFI de internet.

Restaurantul Pensiunii Calimani va ofera un meniu A La Carte, care include preparate si bauturi traditionale. Capacitatea este de circa 200 de persoane.

La pensiune Calimani gasiti locul ideal pentru familii cu copii, team building-uri, tabere scolare si cantonamente sportive. Piscina, sauna, jacuzzi, teren de sport, pescuit pe raul Mures, picnic, foc de tabara.

Pensiunea are un teren de sport cu gazon artificial, dotat cu nocturna, un centru SPA cu piscina, jacuzzi, sauna, in exteriorul cladirii se gasesc topogane si leagane pentru copii, iar pe malul raului Mures, care se invecineaza cu Pensiunea Calimani, se gasesc mai multe banci si mese, inconjurate de o livada de pomi fructiferi.

Imprejurimi si Obiective turistice Iod

Galerie Foto Pensiunea Calimani Iod

Titlu poza 1 Titlu poza 1
600 afisari
Titlu poza 2 Titlu poza 2
606 afisari
Titlu poza 3 Titlu poza 3
625 afisari
Titlu poza 4 Titlu poza 4
577 afisari
Titlu poza 5 Titlu poza 5
645 afisari
Titlu poza 6 Titlu poza 6
624 afisari
Titlu poza 7 Titlu poza 7
628 afisari
Titlu poza 8 Titlu poza 8
607 afisari
Titlu poza 9 Titlu poza 9
582 afisari
Titlu poza 10 Titlu poza 10
648 afisari
Titlu poza 11 Titlu poza 11
579 afisari
Titlu poza 12 Titlu poza 12
593 afisari
Titlu poza 13 Titlu poza 13
612 afisari
Titlu poza 14 Titlu poza 14
597 afisari
Titlu poza 15 Titlu poza 15
586 afisari
Titlu poza 16 Titlu poza 16
610 afisari
Titlu poza 17 Titlu poza 17
597 afisari
Titlu poza 18 Titlu poza 18
637 afisari
Titlu poza 19 Titlu poza 19
636 afisari
Titlu poza 20 Titlu poza 20
585 afisari
Titlu poza 21 Titlu poza 21
647 afisari
Titlu poza 22 Titlu poza 22
640 afisari
Titlu poza 23 Titlu poza 23
588 afisari
Titlu poza 24 Titlu poza 24
587 afisari
 
     

 
 

Poti consulta si alte unitati de cazare din Iod

 
     

 
   
     


 
 

Am fost acolo - Parerea ta despre Pensiunea Calimani din Iod

Va rugam nu postati cereri de cazare in acest camp ! Postati doar impresii si pareri personale !
Va rugam sa acordati note pentru optiunile de mai jos !
Cazare
5.0
Servicii
5.0
Personal
5.0
Locatie
5.0
Raport Pret / Calitate
5.0
Nota finala: 5.0


Cod Securitate





Greu de citit? Regenereaza cod


Mai puteti scrie caractere.

Impresiile si parerile turistilor despre Pensiunea Calimani din Iod

Momentan nu a adaugat nimeni nici un review . Fii tu primul !

Comentarii publicate pentru Pensiunea Calimani din Iod sunt opiniile private ale utilizatorilor acestui site. TourismGuide.ro nu poate fi
considerat responsabil pentru acest continut si acceptul acestuia.
In cazul in care aceste comentarii sunt false si pot induce in eroare, va rugam sa ne contactati direct.