Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2017 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire24 Mar. 2017 23 Mar. 2017 22 Mar. 2017
EUREuro4.5552-0.00034.5555-0.00764.5631-0.0003
USDDolarul SUA4.2149-0.00804.2229-0.00574.2286+0.0032
XAUGramul de aur168.5557-0.8884169.4441+0.0877169.3564+1.9329
AUDDolarul australian3.2089-0.01543.2243-0.01413.2384-0.0302
CADDolarul canadian3.1536-0.01533.1689+0.01313.1558-0.0161
CHFFrancul elvetian4.2530-0.00154.2545-0.00234.2568+0.0147
CZKCoroana ceha0.168600.1686-0.00030.16890
DKKCoroana daneza0.6125-0.00010.6126-0.00100.6136-0.0002
EGPLira egipteana0.2326-0.00010.2327+0.00030.2324-0.0004
GBPLira sterlina5.2643-0.01475.2790+0.01015.2689+0.0024
100HUF100 Forinti maghiari1.4719-0.00181.4737-0.00481.4785-0.0013
100JPY100 Yeni japonezi3.7960-0.00873.8047+0.00373.8010+0.0456
MDLLeul moldovenesc0.2162+0.00090.2153+0.00050.2148-0.0008
NOKCoroana norvegiana0.4968-0.00120.4980+0.00110.4969-0.0036
PLNZlotul polonez1.0666+0.00101.0656-0.00011.0657-0.0047
SEKCoroana suedeza0.4781-0.00120.4793+0.00010.4792-0.0016
TRYNoua lira turceasca1.1650-0.00201.1670+0.00151.1655-0.0075
XDRDST5.7436-0.00845.7520-0.00565.7576+0.0081
RUBRubla ruseasca0.0736+0.00020.0734+0.00050.0729-0.0010
BGNLeva bulgareasca2.3290-0.00022.3292-0.00392.3331-0.0001
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3378+0.00110.3367+0.00170.3350-0.0012
BRLRealul brazilian1.3443-0.02401.3683-0.00211.3704-0.0050
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6121-0.00110.6132-0.00080.6140+0.0007
INRRupia indiana0.064400.0644-0.00020.0646-0.0001
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2227+0.00050.2222+0.00200.2202-0.0028
NZDDolarul neo-zeelandez2.9561-0.01642.9725+0.00232.9702-0.0127
RSDDinarul sarbesc0.0367-0.00010.036800.03680
UAHHryvna ucraineana0.1557+0.00020.1555-0.00110.15660
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1476-0.00221.1498-0.00151.1513+0.0009

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
Eurotrip