Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2019 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire20 Feb. 2019 19 Feb. 2019 18 Feb. 2019
EUREuro4.7576+0.00964.7480+0.00794.7401+0.0018
USDDolarul SUA4.1938-0.00434.1981+0.01314.1850-0.0166
XAUGramul de aur181.3376+1.9451179.3925+1.2205178.1720+0.2612
AUDDolarul australian3.0010+0.01442.9866-0.00692.9935+0.0102
CADDolarul canadian3.1818+0.01343.1684+0.00693.1615-0.0010
CHFFrancul elve?ian4.1895+0.00904.1805+0.00924.1713-0.0021
CZKCoroana ceh?0.1852+0.00070.1845+0.00010.1844+0.0001
DKKCoroana danez?0.6376+0.00130.6363+0.00110.6352+0.0002
EGPLira egiptean?0.2384-0.00040.2388+0.00090.2379-0.0016
GBPLira sterlin?5.4657+0.03885.4269+0.01745.4095+0.0263
100HUF100 Forin?i maghiari1.4975+0.00601.4915+0.00091.4906+0.0008
100JPY100 Yeni japonezi3.7859-0.00283.7887+0.00273.7860-0.0185
MDLLeul moldovenesc0.2462+0.00150.2447-0.00070.24540
NOKCoroana norvegian?0.4888+0.00170.4871+0.00130.4858+0.0009
PLNZlotul polonez1.0960-0.00021.0962+0.00191.0943-0.0008
SEKCoroana suedez?0.4504+0.00190.4485-0.00420.4527+0.0008
TRYNoua lira turceasc?0.7900+0.00010.7899+0.00040.7895-0.0075
XDRDST5.8380+0.00805.8300+0.01445.8156-0.0109
RUBRubla ruseasc?0.0638+0.00040.0634+0.00020.0632+0.0002
BGNLeva bulgareasc?2.4326+0.00492.4277+0.00412.4236+0.0009
SKKCoroana slovac?000
ZARRandul sud-african0.2968+0.00060.2962-0.00130.2975-0.0009
BRLRealul brazilian1.1261+0.00151.1246-0.00621.1308+0.0024
CNYRenminbi-ul chinezesc
(RMB)
0.6241+0.00350.6206+0.00210.6185-0.0019
INRRupia indian?0.0590+0.00020.0588+0.00010.0587-0.0003
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2187+0.00060.2181+0.00040.2177-0.0004
NZDDolarul neo-zeelandez2.8800+0.01452.8655-0.00982.8753-0.0004
RSDDinarul sārbesc0.0403+0.00010.040200.0402+0.0001
UAHHryvna ucrainean?0.1549+0.00040.1545+0.00050.15400
AEDDirhamul Emiratelor
Arabe
1.1417-0.00131.1430+0.00361.1394-0.0045

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
Eurotrip