Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2017 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire23 Aug. 2017 22 Aug. 2017 21 Aug. 2017
EUREuro4.5873+0.00064.5867-0.00144.5881-0.0002
USDDolarul SUA3.8951-0.00553.9006-0.00733.9079+0.0013
XAUGramul de aur161.1407-0.0003161.1410-0.6732161.8142-0.8936
AUDDolarul australian3.0745-0.00913.0836-0.01033.0939-0.0012
CADDolarul canadian3.0960-0.00173.0977-0.00383.1015+0.0135
CHFFrancul elvetian4.0217-0.01614.0378-0.00014.0379-0.0227
CZKCoroana ceha0.1757+0.00010.1756-0.00030.1759+0.0001
DKKCoroana daneza0.6168+0.00010.6167-0.00020.6169-0.0001
EGPLira egipteana0.2198+0.00020.2196-0.00100.2206+0.0008
GBPLira sterlina4.9862-0.02115.0073-0.02575.0330-0.0030
100HUF100 Forinti maghiari1.5118+0.00231.5095-0.00171.5112+0.0002
100JPY100 Yeni japonezi3.5618-0.00753.5693-0.01493.5842+0.0042
MDLLeul moldovenesc0.2183-0.00010.2184-0.00030.2187-0.0011
NOKCoroana norvegiana0.4933+0.00070.4926-0.00090.4935+0.0017
PLNZlotul polonez1.0709-0.00141.0723-0.00011.0724-0.0004
SEKCoroana suedeza0.4812+0.00010.4811-0.00060.4817+0.0012
TRYNoua lira turceasca1.1135+0.00051.1130+0.00111.1119+0.0050
XDRDST5.4899-0.00655.4964-0.00925.5056+0.0010
RUBRubla ruseasca0.0659-0.00010.0660-0.00010.0661+0.0004
BGNLeva bulgareasca2.3455+0.00032.3452-0.00072.3459-0.0001
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.2942-0.00080.2950-0.00110.2961+0.0015
BRLRealul brazilian1.2318-0.00091.2327-0.00921.2419+0.0114
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5845-0.00080.5853-0.00040.5857+0.0002
INRRupia indiana0.060800.0608-0.00010.06090
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2192-0.00150.2207+0.00020.2205+0.0021
NZDDolarul neo-zeelandez2.8110-0.03012.8411-0.01542.8565-0.0047
RSDDinarul sarbesc0.038400.038400.0384-0.0001
UAHHryvna ucraineana0.1522-0.00090.1531-0.00020.1533+0.0002
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0605-0.00141.0619-0.00201.0639+0.0003

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
Eurotrip