Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2019 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire20 Iun. 2019 19 Iun. 2019 18 Iun. 2019
EUREuro4.7287+0.00274.7260+0.00114.7249+0.0021
USDDolarul SUA4.1834-0.03594.2193-0.00484.2241+0.0342
XAUGramul de aur185.9471+3.8752182.0719-0.5607182.6326+0.2877
AUDDolarul australian2.8962-0.00422.9004+0.00992.8905-0.0007
CADDolarul canadian3.1686+0.01383.1548+0.00933.1455+0.0034
CHFFrancul elve?ian4.2397+0.01354.2262+0.00404.2222+0.0127
CZKCoroana ceh?0.1846+0.00020.1844-0.00020.1846-0.0002
DKKCoroana danez?0.6333+0.00040.6329+0.00010.6328+0.0003
EGPLira egiptean?0.2506-0.00080.2514-0.00050.2519+0.0019
GBPLira sterlin?5.3209+0.01445.3065+0.01405.2925-0.0081
100HUF100 Forin?i maghiari1.4587-0.00111.4598-0.00641.4662-0.0017
100JPY100 Yeni japonezi3.8804-0.01163.8920-0.00763.8996+0.0270
MDLLeul moldovenesc0.231800.2318+0.00030.2315+0.0014
NOKCoroana norvegian?0.4889+0.00600.4829-0.00020.4831+0.0003
PLNZlotul polonez1.1108+0.00321.1076-0.00061.1082-0.0015
SEKCoroana suedez?0.4444+0.00210.4423-0.00220.4445+0.0009
TRYNoua lira turceasc?0.7279+0.00540.7225-0.00010.7226+0.0143
XDRDST5.8058-0.02055.8263-0.00085.8271+0.0281
RUBRubla ruseasc?0.0661+0.00010.0660+0.00030.0657+0.0007
BGNLeva bulgareasc?2.4177+0.00142.4163+0.00052.4158+0.0011
SKKCoroana slovac?000
ZARRandul sud-african0.2943+0.00410.2902+0.00250.2877+0.0051
BRLRealul brazilian1.0897-0.00311.0928+0.00651.0863-0.0022
CNYRenminbi-ul chinezesc
(RMB)
0.6106-0.00050.6111+0.00130.6098+0.0048
INRRupia indian?0.0601-0.00040.0605-0.00010.0606+0.0005
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2211+0.00050.2206+0.00010.2205+0.0023
NZDDolarul neo-zeelandez2.7577+0.00452.7532+0.00322.7500+0.0114
RSDDinarul sārbesc0.040100.040100.04010
UAHHryvna ucrainean?0.1581-0.00130.1594+0.00050.1589+0.0006
AEDDirhamul Emiratelor
Arabe
1.1389-0.00981.1487-0.00131.1500+0.0093

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
Eurotrip