Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2020 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire20 Ian. 2020 17 Ian. 2020 16 Ian. 2020
EUREuro4.7788-0.00044.7792-0.00034.7795-0.0003
USDDolarul SUA4.3105+0.01294.2976+0.01454.2831-0.0101
XAUGramul de aur216.2165+1.1689215.0476+0.9339214.1137-0.0995
AUDDolarul australian2.9587-0.00762.9663+0.00242.9639+0.0065
CADDolarul canadian3.2979+0.00253.2954+0.01023.2852+0.0025
CHFFrancul elve?ian4.448504.4485-0.00074.4492+0.0047
CZKCoroana ceh?0.1903+0.00020.1901-0.00020.1903+0.0001
DKKCoroana danez?0.6395-0.00010.639600.63960
EGPLira egiptean?0.2736+0.00210.2715+0.00110.2704-0.0005
GBPLira sterlin?5.5968-0.01065.6074+0.01545.5920+0.0130
100HUF100 Forin?i maghiari1.4200-0.00511.4251-0.00661.4317-0.0085
100JPY100 Yeni japonezi3.9118+0.00953.9023+0.00853.8938-0.0130
MDLLeul moldovenesc0.2458+0.00040.2454-0.00050.2459-0.0011
NOKCoroana norvegian?0.4836+0.00020.4834+0.00030.4831-0.0001
PLNZlotul polonez1.1261-0.00261.1287+0.00041.1283-0.0026
SEKCoroana suedez?0.4527-0.00060.4533+0.00080.4525-0.0003
TRYNoua lira turceasc?0.7303-0.00140.7317+0.00350.7282-0.0002
XDRDST5.9444+0.00905.9354+0.01475.9207-0.0073
RUBRubla ruseasc?0.070000.0700+0.00060.0694-0.0003
BGNLeva bulgareasc?2.4433-0.00022.4435-0.00022.4437-0.0001
SKKCoroana slovac?000
ZARRandul sud-african0.2962-0.00230.2985+0.00090.2976-0.0003
BRLRealul brazilian1.0347+0.00771.0270+0.00131.0257-0.0131
CNYRenminbi-ul chinezesc
(RMB)
0.6279+0.00130.6266+0.00400.6226-0.0008
INRRupia indian?0.0606+0.00010.0605+0.00010.0604-0.0002
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2309+0.00170.2292+0.00140.2278-0.0005
NZDDolarul neo-zeelandez2.8474-0.00222.8496+0.00222.8474+0.0102
RSDDinarul sārbesc0.040700.040700.04070
UAHHryvna ucrainean?0.1769+0.00030.1766-0.00080.1774-0.0012
AEDDirhamul Emiratelor
Arabe
1.1735+0.00351.1700+0.00391.1661-0.0028
HRKKuna croat?0.6427+0.00010.6426+0.00040.6422+0.0001
THBBahtul thailandez0.1420+0.00060.1414+0.00040.1410-0.0008

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
Eurotrip