Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2019 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire21 Oct. 2019 18 Oct. 2019 17 Oct. 2019
EUREuro4.7592+0.00364.7556+0.00064.7550+0.0013
USDDolarul SUA4.2607-0.01254.2732+0.00134.2719-0.0363
XAUGramul de aur204.2784-0.1260204.4044+0.4637203.9407-1.5528
AUDDolarul australian2.9314+0.01122.9202+0.00402.9162+0.0138
CADDolarul canadian3.2512-0.00143.2526+0.00653.2461-0.0140
CHFFrancul elve?ian4.3260+0.00174.3243+0.02414.3002-0.0164
CZKCoroana ceh?0.1857+0.00040.1853+0.00020.1851+0.0007
DKKCoroana danez?0.6370+0.00040.6366+0.00010.6365+0.0002
EGPLira egiptean?0.262900.2629-0.00010.2630-0.0024
GBPLira sterlin?5.5323+0.01985.5125-0.01535.5278+0.0423
100HUF100 Forin?i maghiari1.4413+0.00331.4380+0.00531.4327+0.0051
100JPY100 Yeni japonezi3.9243-0.00763.9319+0.00903.9229-0.0423
MDLLeul moldovenesc0.2457-0.00010.2458-0.00110.2469+0.0005
NOKCoroana norvegian?0.4671+0.00200.4651-0.00210.4672-0.0019
PLNZlotul polonez1.1119+0.00201.1099-0.00091.1108+0.0048
SEKCoroana suedez?0.4432+0.00190.4413+0.00040.4409+0.0011
TRYNoua lira turceasc?0.7329-0.00480.7377+0.01300.7247-0.0063
XDRDST5.8777-0.00595.8836-0.00015.8837-0.0250
RUBRubla ruseasc?0.0669+0.00010.0668-0.00010.0669-0.0001
BGNLeva bulgareasc?2.4333+0.00182.4315+0.00032.4312+0.0007
SKKCoroana slovac?000
ZARRandul sud-african0.2887-0.00060.2893+0.00080.2885+0.0011
BRLRealul brazilian1.0362+0.00961.0266-0.00271.0293-0.0015
CNYRenminbi-ul chinezesc
(RMB)
0.6024-0.00090.6033-0.00070.6040-0.0029
INRRupia indian?0.0602+0.00010.0601+0.00010.0600-0.0004
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2230+0.00050.2225-0.00050.2230-0.0007
NZDDolarul neo-zeelandez2.7326+0.01132.7213+0.01662.7047+0.0074
RSDDinarul sārbesc0.0405+0.00010.040400.04040
UAHHryvna ucrainean?0.1707-0.00010.1708-0.00170.1725-0.0010
AEDDirhamul Emiratelor
Arabe
1.1599-0.00341.1633+0.00031.1630-0.0100

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
Eurotrip