Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2019 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire15 Nov. 2019 14 Nov. 2019 13 Nov. 2019
EUREuro4.7667-0.00024.7669+0.00344.7635+0.0016
USDDolarul SUA4.3224-0.01194.3343+0.00924.3251+0.0049
XAUGramul de aur203.6272-0.9779204.6051+1.0227203.5824+1.5420
AUDDolarul australian2.9313-0.01332.9446-0.00802.9526+0.0001
CADDolarul canadian3.2621-0.00513.2672+0.00703.2602+0.0003
CHFFrancul elve?ian4.3685-0.01474.3832+0.01504.3682+0.0272
CZKCoroana ceh?0.1864-0.00020.1866+0.00020.1864-0.0003
DKKCoroana danez?0.6379-0.00010.6380+0.00050.6375+0.0002
EGPLira egiptean?0.2680-0.00140.2694+0.00180.2676+0.0005
GBPLira sterlin?5.5647-0.00935.5740+0.01445.5596+0.0148
100HUF100 Forin?i maghiari1.4239-0.00481.4287+0.00631.4224-0.0017
100JPY100 Yeni japonezi3.9774-0.01133.9887+0.01813.9706+0.0134
MDLLeul moldovenesc0.2467-0.00050.2472-0.00050.24770
NOKCoroana norvegian?0.4729+0.00170.4712+0.00170.4695-0.0028
PLNZlotul polonez1.1137+0.00261.1111-0.00031.1114-0.0014
SEKCoroana suedez?0.4468+0.00090.4459+0.00180.4441-0.0013
TRYNoua lira turceasc?0.7515+0.00060.7509+0.00050.7504+0.0023
XDRDST5.9399-0.01045.9503+0.01165.9387+0.0060
RUBRubla ruseasc?0.067700.0677+0.00050.0672-0.0003
BGNLeva bulgareasc?2.4372-0.00012.4373+0.00182.4355+0.0007
SKKCoroana slovac?000
ZARRandul sud-african0.2925+0.00040.2921+0.00340.2887-0.0022
BRLRealul brazilian1.0302-0.00931.0395+0.00211.0374-0.0029
CNYRenminbi-ul chinezesc
(RMB)
0.6164-0.00110.6175+0.00150.6160-0.0005
INRRupia indian?0.0602-0.00010.0603+0.00030.0600-0.0003
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2244+0.00060.2238+0.00050.2233-0.0026
NZDDolarul neo-zeelandez2.7567-0.01522.7719+0.00792.7640+0.0299
RSDDinarul sārbesc0.040600.040600.0406+0.0001
UAHHryvna ucrainean?0.1785-0.00030.1788+0.00100.1778+0.0012
AEDDirhamul Emiratelor
Arabe
1.1767-0.00341.1801+0.00261.1775+0.0012
HRKKuna croat?0.6405-0.00040.6409+0.00130.6396-0.0002
THBBahtul thailandez0.1429-0.00060.1435+0.00050.1430+0.0006

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
Eurotrip