Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2017 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire27 Apr. 2017 26 Apr. 2017 25 Apr. 2017
EUREuro4.5289-0.00664.5355+0.01054.5250-0.0090
USDDolarul SUA4.1565-0.00554.1620+0.00644.1556-0.0146
XAUGramul de aur168.9724-0.2331169.2055-0.5874169.7929-0.7990
AUDDolarul australian3.1061-0.01423.1203-0.00633.1266-0.0322
CADDolarul canadian3.0613-0.00603.0673+0.00363.0637-0.0416
CHFFrancul elvetian4.1832-0.00104.1842+0.00914.1751-0.0201
CZKCoroana ceha0.1680-0.00060.1686+0.00010.1685-0.0007
DKKCoroana daneza0.6088-0.00090.6097+0.00140.6083-0.0012
EGPLira egipteana0.2296-0.00030.2299+0.00130.2286-0.0007
GBPLira sterlina5.3615+0.02375.3378+0.01245.3254-0.0238
100HUF100 Forinti maghiari1.4483-0.00601.4543+0.00511.4492-0.0060
100JPY100 Yeni japonezi3.7358-0.00373.7395-0.02433.7638-0.0229
MDLLeul moldovenesc0.2155-0.00010.2156-0.00340.2190+0.0004
NOKCoroana norvegiana0.4853-0.00070.4860+0.00100.4850-0.0050
PLNZlotul polonez1.0708-0.00211.0729+0.00441.0685-0.0024
SEKCoroana suedeza0.4704-0.00390.4743+0.00290.4714-0.0018
TRYNoua lira turceasca1.1651+0.00591.1592+0.00031.1589-0.0012
XDRDST5.6913-0.00525.6965+0.00645.6901-0.0190
RUBRubla ruseasca0.0732-0.00050.0737-0.00050.0742-0.0006
BGNLeva bulgareasca2.3156-0.00342.3190+0.00542.3136-0.0046
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3133-0.00340.3167-0.00110.3178-0.0053
BRLRealul brazilian1.3102-0.01181.3220-0.00631.3283+0.0037
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6029-0.00110.6040+0.00050.6035-0.0022
INRRupia indiana0.0648-0.00020.0650+0.00030.06470
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2188-0.00140.2202-0.00080.2210-0.0044
NZDDolarul neo-zeelandez2.8628-0.01072.8735-0.01522.8887-0.0474
RSDDinarul sarbesc0.0367-0.00010.0368+0.00010.03670
UAHHryvna ucraineana0.1564-0.00010.1565+0.00050.1560-0.0005
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1316-0.00151.1331+0.00171.1314-0.0039

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
Eurotrip