Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2017 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire26 Iun. 2017 23 Iun. 2017 22 Iun. 2017
EUREuro4.5733+0.00604.5673-0.02424.5915-0.0072
USDDolarul SUA4.0906+0.00014.0905-0.01914.1096-0.0191
XAUGramul de aur163.3566-1.8209165.1775-0.2057165.3832-0.1019
AUDDolarul australian3.0976+0.00253.0951-0.01143.1065-0.0177
CADDolarul canadian3.0869-0.00543.0923+0.00373.0886-0.0178
CHFFrancul elvetian4.2046-0.00454.2091-0.01494.2240-0.0131
CZKCoroana ceha0.1742+0.00040.1738-0.00100.1748-0.0002
DKKCoroana daneza0.6150+0.00090.6141-0.00320.6173-0.0008
EGPLira egipteana0.225500.2255-0.00160.2271-0.0004
GBPLira sterlina5.1987-0.00475.2034+0.00035.2031-0.0049
100HUF100 Forinti maghiari1.4785+0.00121.4773-0.00961.4869+0.0003
100JPY100 Yeni japonezi3.6629-0.01433.6772-0.02263.6998-0.0157
MDLLeul moldovenesc0.2237+0.00010.2236-0.00180.2254-0.0004
NOKCoroana norvegiana0.483000.4830-0.00210.4851+0.0023
PLNZlotul polonez1.0858+0.00631.0795-0.00361.0831-0.0009
SEKCoroana suedeza0.4687+0.00120.4675-0.00260.4701-0.0006
TRYNoua lira turceasca1.1643-0.00271.1670-0.00171.1687+0.0026
XDRDST5.6426+0.00035.6423-0.02675.6690-0.0195
RUBRubla ruseasca0.0693+0.00060.0687+0.00010.0686-0.0005
BGNLeva bulgareasca2.3383+0.00312.3352-0.01242.3476-0.0037
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3172+0.00090.3163-0.00020.3165+0.0006
BRLRealul brazilian1.2237-0.00051.2242-0.00811.2323-0.0087
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5981+0.00010.5980-0.00350.6015-0.0032
INRRupia indiana0.0635+0.00010.0634-0.00030.0637-0.0002
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2280+0.00160.2264+0.00010.2263+0.0004
NZDDolarul neo-zeelandez2.9720-0.00642.9784-0.00792.9863-0.0033
RSDDinarul sarbesc0.0377+0.00010.0376-0.00010.0377-0.0001
UAHHryvna ucraineana0.1570-0.00020.1572-0.00070.1579-0.0009
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.113701.1137-0.00531.1190-0.0051

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
Eurotrip