Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2019 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire19 Apr. 2019 18 Apr. 2019 17 Apr. 2019
EUREuro4.7607-0.00124.7619-0.00034.7622+0.0023
USDDolarul SUA4.2327+0.00054.2322+0.02084.2114-0.0054
XAUGramul de aur173.5601+0.0121173.5480+0.8963172.6517-1.3460
AUDDolarul australian3.0277-0.00193.0296-0.00143.0310+0.0185
CADDolarul canadian3.1661+0.00073.1654+0.00443.1610+0.0107
CHFFrancul elve?ian4.1761-0.00894.1850+0.00894.1761-0.0178
CZKCoroana ceh?0.1853-0.00010.1854-0.00010.1855-0.0001
DKKCoroana danez?0.6376-0.00020.6378-0.00010.6379+0.0002
EGPLira egiptean?0.2461-0.00030.2464+0.00250.2439+0.0007
GBPLira sterlin?5.5053-0.00175.5070+0.01555.4915-0.0253
100HUF100 Forin?i maghiari1.4879+0.00111.4868-0.00441.4912+0.0024
100JPY100 Yeni japonezi3.7834+0.00173.7817+0.02143.7603-0.0089
MDLLeul moldovenesc0.2362+0.00070.2355-0.00080.2363-0.0005
NOKCoroana norvegian?0.4979+0.00210.4958-0.00100.4968+0.0009
PLNZlotul polonez1.112501.1125-0.00171.1142+0.0004
SEKCoroana suedez?0.4552+0.00100.4542-0.00220.4564+0.0014
TRYNoua lira turceasc?0.7313+0.00370.7276-0.00520.7328+0.0054
XDRDST5.872105.8721+0.01745.8547-0.0045
RUBRubla ruseasc?0.0662+0.00010.0661+0.00030.0658+0.0002
BGNLeva bulgareasc?2.4341-0.00072.434802.4348+0.0011
SKKCoroana slovac?000
ZARRandul sud-african0.3009+0.00060.3003-0.00120.3015+0.0012
BRLRealul brazilian1.0778+0.00321.0746-0.00381.0784-0.0106
CNYRenminbi-ul chinezesc
(RMB)
0.6313+0.00030.6310+0.00150.6295+0.0010
INRRupia indian?0.0610+0.00020.0608+0.00010.0607+0.0002
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2254+0.00130.2241+0.00050.2236+0.0005
NZDDolarul neo-zeelandez2.8313-0.00322.8345-0.00312.8376-0.0103
RSDDinarul sārbesc0.040300.0403-0.00010.04040
UAHHryvna ucrainean?0.1580+0.00020.1578+0.00020.1576-0.0003
AEDDirhamul Emiratelor
Arabe
1.1523+0.00011.1522+0.00571.1465-0.0015

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
Eurotrip