Curs valutar BNR | Cursul valutar la casele de schimb | Cursurile pietei valutare

Piata valutara 2017 | Curs Euro | Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar




 

>

 
 

Curs Valutar

Cursurile pietei valutare | Info financiar | Curs valutar | Convertor valutar


Curs valutar BNR - Banca Nationala a Romaniei

SimbolDenumire27 Iun. 2017 26 Iun. 2017 23 Iun. 2017
EUREuro4.5630-0.01034.5733+0.00604.5673-0.0242
USDDolarul SUA4.0522-0.03844.0906+0.00014.0905-0.0191
XAUGramul de aur162.9821-0.3745163.3566-1.8209165.1775-0.2057
AUDDolarul australian3.0840-0.01363.0976+0.00253.0951-0.0114
CADDolarul canadian3.0634-0.02353.0869-0.00543.0923+0.0037
CHFFrancul elvetian4.1937-0.01094.2046-0.00454.2091-0.0149
CZKCoroana ceha0.1735-0.00070.1742+0.00040.1738-0.0010
DKKCoroana daneza0.6137-0.00130.6150+0.00090.6141-0.0032
EGPLira egipteana0.2234-0.00210.225500.2255-0.0016
GBPLira sterlina5.1664-0.03235.1987-0.00475.2034+0.0003
100HUF100 Forinti maghiari1.4757-0.00281.4785+0.00121.4773-0.0096
100JPY100 Yeni japonezi3.6278-0.03513.6629-0.01433.6772-0.0226
MDLLeul moldovenesc0.2230-0.00070.2237+0.00010.2236-0.0018
NOKCoroana norvegiana0.4786-0.00440.483000.4830-0.0021
PLNZlotul polonez1.0830-0.00281.0858+0.00631.0795-0.0036
SEKCoroana suedeza0.4664-0.00230.4687+0.00120.4675-0.0026
TRYNoua lira turceasca1.1559-0.00841.1643-0.00271.1670-0.0017
XDRDST5.6059-0.03675.6426+0.00035.6423-0.0267
RUBRubla ruseasca0.0688-0.00050.0693+0.00060.0687+0.0001
BGNLeva bulgareasca2.3331-0.00522.3383+0.00312.3352-0.0124
SKKCoroana slovaca000
ZARRandul sud-african0.3145-0.00270.3172+0.00090.3163-0.0002
BRLRealul brazilian1.2293+0.00561.2237-0.00051.2242-0.0081
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5947-0.00340.5981+0.00010.5980-0.0035
INRRupia indiana0.0628-0.00070.0635+0.00010.0634-0.0003
100KRW100 Woni sud-coreeni000
MXNPeso-ul mexican0.2267-0.00130.2280+0.00160.2264+0.0001
NZDDolarul neo-zeelandez2.9615-0.01052.9720-0.00642.9784-0.0079
RSDDinarul sarbesc0.0376-0.00010.0377+0.00010.0376-0.0001
UAHHryvna ucraineana0.1554-0.00160.1570-0.00020.1572-0.0007
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1032-0.01051.113701.1137-0.0053

Cazare Romania | Posibilitati de cazare Romania Cazare Romania

Cazare Bucuresti

Bucuresti | Cazare Bucuresti

Cazare Galati

Galati | Cazare Galati

Cazare Drobeta

Drobeta Turnu Severin | Cazare Drobeta

Cazare Timisoara

Timisoara | Cazare Timisoara

Cazare Oradea

Oradea | Cazare Oradea

Cazare Arad

Arad | Cazare Arad

Cursul valutar este stabilit de catre Banca Nationala a Romaniei in fiecare zi. Cursul este valabil pentru ziua urmatoare si implicit pentru toate tranzactiile ce urmeaza a fi procesate in ziua urmatoare.

 
     
 
 
 
     
 
 
 
     
Eurotrip