Motel Hanul Bucura Hateg - TourismGuide Romania

Motel Hanul Bucura Hateg | Cazare Hateg Motel Hanul Bucura | Rezervari Motel Hanul Bucura Hateg | Cazare Hateg




Cazare Romania > Cazare Tara Hategului > Judetul Hunedoara > Cazare Hateg > Moteluri Hateg > Motel Hanul Bucura

 
 
Cazare Motel Hanul Bucura Hateg

Motel Hanul Bucura

Clasificat la 0 stele
Vizualizari: 2264
Rezerva online!

Nota informativa !!!

• Va indrumam sa folositi sectiunea Rezerva Online de mai sus pentru a verifica disponibilitatea camerelor si tarifele aferente acestei unitati de cazare.
• Rezervarile vor putea fi efectuate online in timp real conform disponibilitatii oferite de sistemul de rezervari.

Contact Motel Hanul Bucura Hateg

Orasul: Hateg
Regiunea Turistica: Tara Hategului
Descrierea adresei: Hateg

Unitatea de cazare Motel Hanul Bucura face parte din categoria Moteluri Romania

Harta Motel Hanul Bucura Hateg

Servicii oferite de Motel Hanul Bucura Hateg

  • Bucatarie
  • Zona de luat masa
  • Tv si cablu tv
  • Informatii turistice
  • Acces Internet
  • Parcare

Despre Motel Hanul Bucura Hateg

Hanul Bucura oferă acces gratuit la internet WiFi în toate camerele şi vedere panoramică la peisajul înconjurător. Toate camerele au TV prin cablu, podea de lemn şi baie.

Hanul Bucura pune la dispoziţie parcare privată gratuită.

Imprejurimi si Obiective turistice Hateg

Galerie Foto Motel Hanul Bucura Hateg

Titlu poza 1 Titlu poza 1
1000 afisari
Titlu poza 2 Titlu poza 2
940 afisari
Titlu poza 3 Titlu poza 3
917 afisari
Titlu poza 4 Titlu poza 4
983 afisari
Titlu poza 5 Titlu poza 5
883 afisari
Titlu poza 6 Titlu poza 6
986 afisari
Titlu poza 7 Titlu poza 7
906 afisari
Titlu poza 8 Titlu poza 8
948 afisari
Titlu poza 9 Titlu poza 9
913 afisari
Titlu poza 10 Titlu poza 10
930 afisari
Titlu poza 11 Titlu poza 11
873 afisari
Titlu poza 12 Titlu poza 12
1000 afisari
Titlu poza 13 Titlu poza 13
921 afisari
Titlu poza 14 Titlu poza 14
952 afisari
Titlu poza 15 Titlu poza 15
916 afisari
Titlu poza 16 Titlu poza 16
1055 afisari
Titlu poza 17 Titlu poza 17
898 afisari
Titlu poza 18 Titlu poza 18
900 afisari
Titlu poza 19 Titlu poza 19
928 afisari
Titlu poza 20 Titlu poza 20
930 afisari
Titlu poza 21 Titlu poza 21
987 afisari
Titlu poza 22 Titlu poza 22
969 afisari
Titlu poza 23 Titlu poza 23
975 afisari
Titlu poza 24 Titlu poza 24
889 afisari
 
     

 
   
     

 
   
     


 
 

Am fost acolo - Parerea ta despre Motel Hanul Bucura din Hateg

Va rugam nu postati cereri de cazare in acest camp ! Postati doar impresii si pareri personale !
Va rugam sa acordati note pentru optiunile de mai jos !
Cazare
5.0
Servicii
5.0
Personal
5.0
Locatie
5.0
Raport Pret / Calitate
5.0
Nota finala: 5.0


Cod Securitate





Greu de citit? Regenereaza cod


Mai puteti scrie caractere.

Impresiile si parerile turistilor despre Motel Hanul Bucura din Hateg

Momentan nu a adaugat nimeni nici un review . Fii tu primul !

Comentarii publicate pentru Motel Hanul Bucura din Hateg sunt opiniile private ale utilizatorilor acestui site. TourismGuide.ro nu poate fi
considerat responsabil pentru acest continut si acceptul acestuia.
In cazul in care aceste comentarii sunt false si pot induce in eroare, va rugam sa ne contactati direct.