Apartament Ap 30 Sinaia - TourismGuide Romania

Apartament Ap 30 Sinaia | Cazare Sinaia Apartament Ap 30 | Rezervari Apartament Ap 30 Sinaia | Cazare Sinaia




Cazare Romania > Cazare Valea Prahovei > Judetul Prahova > Cazare Sinaia > Apartamente Sinaia > Apartament Ap 30

 
 
Cazare Apartament Ap 30 Sinaia

Apartament Ap 30

Clasificat la 0 stele
Vizualizari: 2322
Rezerva online!

Nota informativa !!!

• Va indrumam sa folositi sectiunea Rezerva Online de mai sus pentru a verifica disponibilitatea camerelor si tarifele aferente acestei unitati de cazare.
• Rezervarile vor putea fi efectuate online in timp real conform disponibilitatii oferite de sistemul de rezervari.

Contact Apartament Ap 30 Sinaia

Orasul: Sinaia
Regiunea Turistica: Valea Prahovei
Descrierea adresei: Sinaia

Unitatea de cazare Apartament Ap 30 face parte din categoria Apartamente in regim hotelier

Harta Apartament Ap 30 Sinaia

Servicii oferite de Apartament Ap 30 Sinaia

Despre Apartament Ap 30 Sinaia

Imprejurimi si Obiective turistice Sinaia

Galerie Foto Apartament Ap 30 Sinaia

Titlu poza 1 Titlu poza 1
863 afisari
Titlu poza 2 Titlu poza 2
794 afisari
Titlu poza 3 Titlu poza 3
831 afisari
Titlu poza 4 Titlu poza 4
813 afisari
Titlu poza 5 Titlu poza 5
886 afisari
Titlu poza 6 Titlu poza 6
819 afisari
Titlu poza 7 Titlu poza 7
837 afisari
Titlu poza 8 Titlu poza 8
813 afisari
Titlu poza 9 Titlu poza 9
883 afisari
Titlu poza 10 Titlu poza 10
860 afisari
Titlu poza 11 Titlu poza 11
825 afisari
Titlu poza 12 Titlu poza 12
827 afisari
Titlu poza 13 Titlu poza 13
799 afisari
Titlu poza 14 Titlu poza 14
827 afisari
Titlu poza 15 Titlu poza 15
806 afisari
Titlu poza 16 Titlu poza 16
829 afisari
Titlu poza 17 Titlu poza 17
753 afisari
 
     

 
   
     

 
   
     


 
 

Am fost acolo - Parerea ta despre Apartament Ap 30 din Sinaia

Va rugam nu postati cereri de cazare in acest camp ! Postati doar impresii si pareri personale !
Va rugam sa acordati note pentru optiunile de mai jos !
Cazare
5.0
Servicii
5.0
Personal
5.0
Locatie
5.0
Raport Pret / Calitate
5.0
Nota finala: 5.0


Cod Securitate





Greu de citit? Regenereaza cod


Mai puteti scrie caractere.

Impresiile si parerile turistilor despre Apartament Ap 30 din Sinaia

Momentan nu a adaugat nimeni nici un review . Fii tu primul !

Comentarii publicate pentru Apartament Ap 30 din Sinaia sunt opiniile private ale utilizatorilor acestui site. TourismGuide.ro nu poate fi
considerat responsabil pentru acest continut si acceptul acestuia.
In cazul in care aceste comentarii sunt false si pot induce in eroare, va rugam sa ne contactati direct.